Lara Gessler

i

Autor: WBF

Lara Gessler pokazała brzuch 5 miesięcy po porodzie! Jest idealnie płaski

2021-03-12 9:33

Lara Gessler dołączyła do grona gwiazd, które w ekspresowym tempie po porodzie wróciły do figury sprzed ciąży. Córka Magdy Gessler została mamą zaledwie pięć miesięcy temu, a teraz z idealnie płaskim brzuchem pozuje na okładce Women's Health. Fani celebrytki nie kryją zachwytu, bo taka dobra forma po zostaniu mamą to nie lada sztuka.

Choć Lara Gessler zachwycała świetną sylwetką już podczas styczniowych wakacji na Kanarach, gdzie wybrała się z mężem i małą córeczką, dopiero teraz zaprezentowała swoją figurę w całej okazałości. Córka Magdy Gessler zapozowała na okładce Women's Health i jak na każdą gwiazdę magazynu przystało, może pochwalić się doskonałą kondycją.

Patrząc na okładkowe zdjęcie Lary Gessler aż trudno uwierzyć w to, że zaledwie pięć miesięcy temu została mamą. Pod koniec października celebrytka pochwaliła się, że wraz z mężem powitała na świecie swoją córkę, Nenę. Już w styczniu Lara zrobiła wrażenie na fanach, gdy dodała zdjęcie, o którym pisały wszystkie media plotkarskie...

Lara Gessler na okładce Women's Health

Teraz Lara Gessler może się pochwalić nie tylko zgrabną pupą, ale i brzuchem. Na zdjęciu z okładki magazynu widzimy ją w sportowym wdzianku, które odsłania jej płaski brzuch. Zdaniem wielu fanów przypomina... Baby z Dirty Dancing! Jedno się zgadza - obie są zgrabne i urocze :)

??‍♀️??‍♀️Drodzy! Bardzo mi miło podzielić się z Wami okładką nowego numeru

- napisała Lara pod zdjęciem.

Jak Wam się podoba?