Małgorzata Rozenek żali się na przeprowadzkę do willi. Zatrudnia nawet pomoc!

2022-07-01 12:45 NN
Małgorzata Rozenek żali się na przeprowadzkę do willi - ile kosztuje ich nowy dom?
Autor: Screenshot Instagram/m_rozenek Małgorzata Rozenek żali się na przeprowadzkę do willi - ile kosztuje ich nowy dom?

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się fanom swoją przeprowadzką. "Polscy Beckhamowie" zamieszkają w willi urządzonej w skandynawskim stylu, a celebrytka pożaliła się na Instagramie, że przeprowadzka to istne pole bitwy. Ile kosztuje nowe lokum Majdanów? Kwota robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła niedawno, że wraz z rodziną przeniosła się do nowego lokum. Majdanowie zamieszkają tymczasowo w willi w skandynawskim stylu, zanim skończą budowę swojego wymarzonego domu. Perfekcyjna zalała swojego Instagrama relacjami z urządzania gwiazdka, które na ten moment zawalone jest jeszcze pudłami. Celebrytka ponarzekała trochę na trudy przeprowadzki i przyznała, że skorzystała z pomocy specjalistów, by skończyć jeszcze w tym stuleciu.

Małgorzata Rozenek żali się na przeprowadzkę do willi

Małgorzata Rozenek podkreśliła przede wszystkim, że organizowanie przeprowadzki na własną rękę to karkołomne wyzwanie i obecnie żałuje, że początkowo zrzuciła wszystko na swoje barki.

Przeprowadzka jest ogromnym wyzwaniem i już wiem, że mogłabym to zrobić mądrzej i sprawniej [...], ale rzuciłam się na robienie tego sama, co jest głupotą kompletną i od razu wam odradzam, bo zrobicie sobie więcej pracy - wyznała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Perfekcyjna opowiedziała też o szoku, jaki w związku z przeprowadzką przeżyły jej psy, a także ujawniła, z usług jakich specjalistów od organizacji postanowiła skorzystać. Padło na firmę o nazwie "Architekt Porządku". To jest super sprawa i powiem szczerze, że mogłoby się bez niej nie udać - przyznała.

Ile Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan płacą za nową willę?

Fanów "Polskich Beckhamów" z pewnością ciekawi, ile ich ulubieńcy płacą za tak luksusowe lokum. Tutaj z pomocą przychodzi Super Express, który zdołał ustalić, iż 300-metrowa rezydencja kosztuje ich 30 tysięcy złotych miesięcznie. Czy willa warta jest takich pieniędzy? Ponoć tak, ale to niech każdy już sam oceni.

Projekt WYWIAD. Rozmowa SAW z Anną Olgą Chmielewską i Jolą Skórą z JAM Kolektyw
NAJNOWSZE