Małgorzata Rozenek

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Małgorzata Rozenek nie mogła uwierzyć. Tak Majdan zwrócił się do teścia. "Pozwoliłeś mu?!"

2024-02-11 11:58

Małgorzata Rozenek-Majdan była w ogromnym szoku, gdy usłyszała, w jaki sposób jej mąż zwraca się do jej ojca. Perfekcyjna pani domu przyznała, że jest to bardzo dziwne i nie spodziewała się, że usłyszy z jego ust takie sformułowanie.

Ukochany perfekcyjnej pani domu - Radosław Majdan prowadzi podcast "Cały ten Majdan", do którego zaprasza ciekawe osoby ze świata sportu, biznesu, polityki czy show-biznesu. W każdym odcinku biorą udział dwie osoby, które są ze sobą powiązane. Tym razem były bramkarz postawił na nieco bardziej rodzinny format i zdecydował się zaprosić do współpracy swoją ukochaną oraz teścia. Stanisław Kostrzewski wypowiedział się min. na temat polityki i tego, że nie chciałby, aby Małgorzata Rozenek-Majdan związała się z tą dziedziną, ponieważ wypruwa ona z człowieka wszystko, co ważne w życiu. Z kolei perfekcyjna pani domu zdradziła, że zdarza jej się blokować ludzi na Instagramie. Gdy jej ukochany dopytywał, dlaczego to robi, ta nie gryzła się w język.

Za chamstwo - odpowiedziała krótko.

Wśród długiej rozmowy poruszającej wiele kwestii wkradło się jednak zdanie, które całkowicie zaskoczyło Małgorzatę Rozenek.

Muzyka znika z Tik Toka | Maks on air

Małgorzata Rozenek - Radosław Majdan

To zdecydowanie był jeden z luźniejszych odcinków podcastu, które prowadzi były piłkarz. Wszystko ze względu na to, że jego gośćmi były osoby, z którymi świetnie zna się prywatnie. Zarówno Stanisław, Radosław jak i Małgorzata wchodzili sobie w zdanie, przerywali i czuli się bardzo swobodnie. Całość wyglądała, jak rodzinne spotkanie. W pewnym momencie jednak padło zdanie, które kompletnie zaskoczyło perfekcyjną panią domu.

Stanisław, korzystając z twojej obecności w moim programie, chciałem zadać ci pytanie, na które mam wrażenie, że mało z nas zna odpowiedź... - zaczął ukochany Małgorzaty Rozenek.

Żona byłego piłkarza była mocno zaskoczona tym, w jaki sposób zwrócił się do jej ojca.

Ja jestem w szoku. Powiedziałeś do taty Stanisław?

Majdan szybko sprostował sytuację i wytłumaczył, że taka jest koncepcja tego odcinka.

Pozwoliłeś mu na to? - dopytywała tatę.

Oczywiście - niemal natychmiast odpowiedział Stanisław Kostrzewski.

Listen on Spreaker.