Małgorzata Rozenek na ostatnim zdjęciu przed porodem?! "Jeszcze będziemy szczupłe"

2020-05-21 0:08 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek tuż przed narodzinami trzeciego synka traci siły, ale nie... poczucie humoru i dystans! Celebrytka pokazała w sieci swoje nowe zdjęcie - być może ostatnie w ciąży? Z jej posta wynika, że żona Radosława Majdana już naprawdę nie może doczekać się porodu. I to nie tylko ze względu na pragnienie poznania swojego dzidziusia...

Małgorzata Rozenek-Majdan odlicza dni do swojego trzeciego porodu. Celebrytka jest już w 9. miesiącu ciąży. Jej maleństwo ma ponoć przyjść na świat na początku czerwca 2020. Wiadomo już, że syn Radosława Majdana urodzi się poprzez cesarskie cięcie w jednej z prywatnych klinik położniczych.

Małgorzata Rozenek-Majdan intensywnie przygotowuje się do porodu - i to całkiem kompleksowo! Tuż przed przyjściem na świat "dzidziusia Majdana", jak pieszczotliwie nazywa swoje dziecko, nie tylko urządziła dla niego pokoik od A do Z, ale także przearanżowała resztę domu!

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dosyć?!

Tak, wygląda na to, że Małgosia Rozenek-Majdan naprawdę MA już dosyć. Tak wynika z jej najnowszego posta. I trudno się dziwić - celebrytka dźwiga już naprawdę duży brzuszek!

Na szczęście żona Radka Majdana nie traci poczucia humoru i dystansu do siebie.

Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni 😂😂😂 ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9 miesiącu ciąży🥰 jeszcze będziemy szczupłe💪znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco🤣 i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić

- napisała pokrzepiająco Małgonia przy zdjęciu, które może być jej ostatnim przed narodzinami synka.

Też czekacie?

Hotplota.pl: znudzony Shawn Mendes bez Camili; dlaczego Justin Bieber nie może spać?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE