Małgorzata Rozenek-Majdan spędzi Boże Narodzenie poza Polską!

2021-11-15 11:35 RD
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Boże Narodzenie to dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wyjątkowy czas. Tym razem - jeżeli sytuacja covidowa na to pozwoli - Małgosia wraz z rodziną święta spędzi poza granicami Polski. Gdzie planuje się wybrać gwiazda telewizji TVN? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo rodzinną osobą. Nic więc dziwnego, że święta Bożego Narodzenia to dla niej wyjątkowy czas. Te zbliżają się coraz większymi krokami, więc dziennikarze postanowili zapytać ją o plany na nadchodzące święta. 

Gwiazda telewizji TVN wyznała, że w tym roku planuje spędzić Boże Narodzenie poza Polską. 

Radosław zawsze mnie bardzo rozpieszcza prezentami. On jest bardzo uważny, zawsze słucha. Te prezenty są niezwykle trafione. My kochamy święta Bożego Narodzenia i już nie możemy się doczekać tych kolejnych. Chociaż te będą inne. Jeżeli świat się nie zamknie, to wyjeżdżamy. Po raz pierwszy w życiu. Ale to wcale nie oznacza, że ominie nas Wigilia i świętowanie. Po prostu przekładamy świętowanie na nieco wcześniejszy termin i wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. I święta, i wyjazd. Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni

powiedziała Małgosia. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Moja marka kosmetyczna nareszcie nabiera tempa. Na Instagram trafiły pierwsze zdjęcia produktów. Oczywiście w sesji reklamującej moje kosmetyki wystąpiłam sama. Kim jestem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE