Małgorzata Rozenek-Majdan po ciąży: Widać dodatkowe kilogramy? [GALERIA]

2020-06-28 20:09 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan została niedawno po raz trzeci mamą. Już w czasie ciąży zaznaczała w wywiadach, że apetyt mocno jej dopisuje. Teraz gwiazda nie kryje, że po porodzie zostało jej jeszcze do zrzucenia "dużo nadprogramowych kilogramów". Czy celebrytka nie przesadza? Oceńcie, oglądając jej najnowsze zdjęcia w naszej galerii!

Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca 2020 została po raz trzeci mamą. Malutki Henio Majdan nie ma jeszcze trzech tygodni, jednak celebrytka już wygląda świetnie i sprawia wrażenie szczęśliwej i - co najbardziej zaskakujące - wypoczętej!

Małgorzata Rozenek-Majdan z nadwagą?!

Już w czasie ciąży celebrytka nie ukrywała, że apetyt jej dopisuje, i że oczekując wszystkich trzech synów sporo tyła. Rzeczywiście, tuż przed rozwiązaniem tej ostatniej ciąży było już trochę widać dodatkowe kilogramy...

Ostatnio jedna z fanek Małgosi zapytała ją, jakie zabiegi stosuje, że dwa tygodnie po porodzie wygląda tak dobrze. Gwiazda odpowiedziała, że nie stosuje niczego, bo na to dopiero przyjdzie czas. Wyjawiła też, że wciąż ma wiele nadprogramowych kilogramów.

Widać, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma do zrzucenia jakąś nadwagę? Naszym zdaniem albo kokietuje fanki takimi stwierdzeniami, albo... dobrze tuszuje swoje kształty!

Zobaczcie najnowsze zdjęcia żony Radka Majdana!

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE