Małgorzata Rozenek-Majdan opisze intymne szczegóły związku z Radosławem Majdanem?

2019-09-18 14:06 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan na balu TVN
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan napisze pamiętniki?! Celebrytka podobno negocjuje warunki wydania książki na temat swojego związku z Radosławem Majdanem. Czego możemy się spodziewać po dziele "perfekcyjnej pani domu"? "Dla niektórych książka może być kontrowersyjna, bo Gosia słynie z tego, że nie lukruje rzeczywistości" - czytamy.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie należą do gwiazd, które mocno chronią swój związek przed mediami. Gwiazda TVN-u i były piłkarz chętnie pokazują się razem na imprezach, a wspólne życie pokazują w mediach społecznościowych. Mieli nawet wspólne reality show, w którym mogliśmy podziwiać ich przygody. Nic więc dziwnego, że w końcu pojawiła się propozycja, by poszli o krok dalej i dopuścili fanów do bardziej intymnej sfery swojego małżeństwa.

Małgorzata i Radosław bez tajemnic?

Fakt twierdzi, że Małgorzata Rozenek-Majdan dostała propozycję napisania książki, która miałaby stanowić rodzaj pamiętnika.

Gosia miałaby opisać swoje życie i najciekawsze momenty z jej związku z Radosławem. Ma prowadzić go na bieżąco, aż do momentu zamknięcia książki

- mówi informator, cytowany przez Fakt.

Kiedy książka miałaby doczekać się realizacji? Podobno nieprędko, bo na razie celebrytka skupia się na promocji swojego ostatniego wydawnictwa, które stanowi zbiór wywiadów na temat in vitro. Poza tym, jeśli wierzyć tabloidowi, Małgosia dopiero zaczyna negocjacje dotyczące stawki, jaką miałaby otrzymać za tak intymne wynurzenia. Zwłaszcza, że zdaniem osoby z otoczenia celebrytki, moglibyśmy liczyć na dosyć dużą szczerość w zdradzaniu pikantnych szczegółów jej pożycia z Radosławem.

Dla niektórych książka może być kontrowersyjna, bo Gosia słynie z tego, że nie lukruje rzeczywistości

- przekonuje cytowana przez Fakt osoba.

Kupilibyście pamiętniki Małgorzaty Rozenek-Majdan?

NAJNOWSZE