Małgorzata Ohme

i

Autor: MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

wyznanie

Małgorzata Ohme o zwolnieniu z TVN. Prawda zaskoczyła wszystkich

2023-11-20 15:22

Stacja TVN zaskoczyła widzów nagłymi zwolnieniami. Przed wakacjami zmiany nastąpiły w obsadzie porannej śniadaniówki, a pracę straciło aż pięcioro prowadzących. Wśród nich znalazła się Małgorzata Ohme, która po kilku miesiącach przerwała milczenie i podzieliła się prawdą dotyczącą zwolnień.

Małgorzata Ohme prowadziła popularną śniadaniówkę wraz z Filipem Chajzerem. Widzów zaskoczył fakt nagłego zniknięcia dziennikarki. Oprócz niej, z obsady "Dzień Dobry TVN" zniknęli również: Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska i Agnieszka Woźniak-Starak.

Dzień Dobry TVN - nowi prowadzący. To oni zastąpią zwolnionych prezenterów?!

Tłum prowadzących TRACI PRACĘ w "Dzień dobry TVN"! Rozenek, Woźniak-Starak, Ohme... Kto jeszcze?

Małgorzata Ohme przerwała milczenie!

Minęło 5 miesięcy od wydarzeń związanymi ze zwolnieniami w lubianej przez widzów śniadaniówce. Teraz Ohme przerwała milczenie i postanowiła podzielić się gorzką prawdą na temat swojego zniknięcia. Dziennikarka nie kryje, że zakończenie współpracy przez stację TVN było dla niej ogromnym zaskoczeniem i nie była na to przygotowana.

"(...) Rozstanie z TVN było dla mnie zaskakujące. Nie miałam gotowego planu, ale podnosząc się z tego kryzysu, wiedziałam, że muszę wprowadzić rutynę w swoje życie. Pomyślałam też, że idąc do telewizji, odeszłam trochę od ludzi, chociaż chciałam być bliżej nich. Social media mi rosły, ale nie wiedziałam, kim są ci ludzie, którzy mnie obserwują" - powiedziałą w jednym z wywiadów Ohme.

Prezenterka podkreśliła również, że ostatecznie jest "wdzięczna za zwolnienie". Ohme stwierdziła, że: "Przez kilka dni miałam kryzys, ale dość szybko stanęłam na nogi i dziś mogę powiedzieć, że jestem wdzięczna za zwolnienie z TVN, bo robię już tylko swoje projekty".

Plany na przyszłość

Prezenterka planuje skupić się na swoim nowym podcaście - który jest nowością również dla niej. Nigdy przedtem nie pracowała w takim formacie, ale czuje się w nim dobrze. "Lajf noł mejkap" to kanał, na którym dziennikarka zamieszcza serie wywiadów. Ohme zamierza rozwijać swój nowy projekt i nie oglądać się za siebie. W wywiadach podkreśla, że doświadczenia nabyte w telewizji śniadaniowej, na żywo, są dla niej bardzo cenne.

Zmiany w Uwadze. Kultowi prowadzący odchodzą. Pojawią się nowi

Małgorzata Ohme to polska psycholożka, prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Od 2015 roku związana jest ze stacją TVN. W programie rozrywkowym "Aplauz, aplauz!" zasiadła w fotelu jurora, a także współprowadziła programy "Kto odmówi pannie młodej?" oraz "Big Brother". W czerwcu 2023 roku zadebiutowała w autorskim podcaście "Lajf noł mejkap".