Małgorzata Kożuchowska

i

Autor: WBF

Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. Takiej fotki dawno u niej nie było!

2021-08-31 9:40

Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych gwiazd, które bardzo chronią swojej prywatności. Aktorka na Instagramie stroni od wrzucania zbyt osobistych fotek. Najczęściej w jej social mediach pojawiają się zdjęcia z planu. Wczoraj zrobiła wyjątek, ale miała ku temu ważny powód!

Od 13 lat razem na dobre i na złe! ❤️❤️❤️ Moja miłość, moje wsparcie, mój przyjaciel! Kocham Cię Bartek!???#happy #rocznica #małżeństwo #mążiżona #rodzina #szczęśliwa13

Małgorzata Kożuchowska, którą na Instagramie śledzi ponad 1 milion użytkowników rzadko kiedy pokazuje się tam od bardziej prywatnej strony. Większość jej postów to fotki z planu czy sesji zdjęciowych, jednym słowem jej życie zawodowe.

Nie od dzisiaj wiadomo, że aktorka należy do bardzo skrytych gwiazd. A w przeciwieństwie do innych jej koleżanek z branży na próżno na jej instagramowym profilu szukać rodzinnych fotek. Teraz jednak zrobiła wyjątek. Kożuchowska pokazała piękną fotkę, na której namiętnie całuje się z mężem!

– podpisała post.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski od wielu lat uchodzą za jedną z idealnych par. Jaki jest według nich przepis na miłość? Tego nie wiadomo, być może fakt, że nie obnoszą się ze swoją miłością w mediach.

Ta piękna fotka pochodzi ze ślubu pary. Dokładnie 13 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu.

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY