Majka Jeżowska

i

Autor: AKPA Majka Jeżowska opowiedziała o swoim życiu seksualnym.

Majka Jeżowska opowiedziała o seksie po 60. Intymne wyznania piosenkarki

2022-06-24 16:12

Majka Jeżowska jasno powiedziała o swoim życiu seksualnym. Wiek nie jest dla niej problemem. Popularna piosenkarka zdradziła, jak przeżywa seks mając 62 lat i porównała go do swoich doświadczeń z lat młodości. Kiedy Jeżowska miała lepsze doznania? Kiedyś czy teraz? Zdradziła to w jednym z wywiadów.

Majka Jeżowska nie boi się tego, co powiedzą inni. Nie ma problemu z tym, aby otwarcie mówić o seksie. Dla nie jest to temat tabu, nawet w dojrzałym wieku. Sławna piosenkarka, którą wielu Polaków zna głównie jaką gwiazdę piosenek dla dzieci, w wywiadzie z jednym z serwisów plotkarskich zdradziła, jak przeżywa seks mają 62 lata. Okazuje się, że artystka aktualnie jest bardziej zadowolona ze swoich doznań niż w latach wczesnej młodości. - Jestem sexy babcią. Babcie też muszą korzystać z życia. Seks smakuje tak samo dobrze, a może nawet smakuje lepiej. Znamy swoje ciała i oczekiwania. Jak byłam 20-latką, to nie pamiętam, żebym przeżywała uniesienia. Teraz seks smakuje lepiej, niż jak miałam 20 lat - powiedziała Jeżowska dla Pudelka.

ZOBACZ TAKŻE: Majka Jeżowska została BABCIĄ! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię wnuczki

Cleo i Maryla Rodowicz wyśpiewały nam wszystko!

Majka Jeżowska o seksie

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Majka Jeżowska wypowiada się na temat seksu. Artystka od bardzo dawna mówi, że nie może to być temat tabu. Broni także osób starszych, które mają bogate życie seksualne. - Nie ma takiego czegoś jak "nie wypada" - powiedziała jakiś czas temu dla ofeminin.pl.

ZOBACZ TAKŻE: 55-letnia Eva Minge pokazała się w bikini. Posypały się komentarze internautów

Majka Jeżowska - najpopularniejsze piosenki

Najbardziej znane utwory Majki Jeżowskiej to:

  • A ja wolę moją mamę
  • Najpiękniejsza w klasie
  • Wszystkie dzieci nasze są
  • Kolorowe dzieci
  • Marzenia się spełniają