Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Majdanowie przebili samych siebie! "Chciałabym się tak bawić z mężem"

2023-11-18 17:53

Choć tegoroczne Halloween przeszło już do historii, to gwiazda, wraz ze swoim ukochanym, postanowiła świętować nieco dłużej. Nic w tym dziwnego, perfekcyjna pani domu jest wielką fanką tego strasznego święta, co udowodniła nie raz. Tym razem jednak przeszli samych siebie. Ich stroje wprawił w osłupienie fanów.

To, że rodzina Majdanów uwielbia Halloween wiemy już chyba wszyscy. Gwiazda co roku puszcza wodze fantazji i ozdabia swój dom dyniami, duchami oraz innymi, strasznymi elementami nawiązującymi do najstraszniejszej nocy w roku. Tym razem nie mogło być inaczej. Małgorzata Rozenek-Majdan przeorganizowała całą swoją willę tak, by każdy z detali idealnie do siebie pasował i miał swoje wyjątkowe miejsce. 45-latka włożyła w to sporo energii i pracy, a efekt był zniewalający. Pomimo tego, że tegoroczne Halloween dawno jest już za nami, to perfekcyjna pani domu, wraz z mężem postanowiła nieco wydłużyć to straszne święto.

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

Małgorzata Rozenek-Majdan - Radosław Majdan

Przebrania na Halloween, to moment, który sprawia Małgorzacie Rozenek-Majdan niesamowitą frajdę. Rok temu cała jej rodzina przeszła spektakularną przemianę i przeistoczyła się w bohaterów serialu "Wikngowie". Co wymyśliła tym razem? Ponad dwa tygodnie po najstraszniejszej nocy w roku perfekcyjna pani domu i Radosław Majdan postanowili zaskoczyć wszystkich swoimi stylizacjami inspirowanymi Harley Quinn oraz Jokerem. W świętowaniu nie przeszkadzał im nawet pierwszy śnieg, który zaskoczył chyba wszystkich. Fani niemal jednogłośnie przyznają, że ich tegoroczne stroje zdecydowanie znajdują się na pierwszym miejscu jeśli chodzi o przebrania z okazji mrocznego święta.

Chciałabym się tak bawić z mężem

Najlepsi !!!! Kurcze wyglądacie lepiej niż oryginał 👍🔥 MEGA 🔥

Ale petarda! 🔥

A Wy, co uważacie o pomyśle zakochanych? Zmienilibyście coś, czy według Was wszystko wyszło perfekcyjnie?