Maja Sablewska

i

Autor: WBF

Maja Sablewska w bikini na Kos. Fan: "POWIĘKSZENIE BIUSTU wchodzi w grę?". ODPOWIEDZIAŁA!

2020-08-31 18:49

Maja Sablewska pochwaliła się zgrabną figurą w bikini podczas swoich bajecznych greckich wakacji na Kos. W odpowiedzi jeden z fanów zapytał celebrytkę, czy myślała o operacji powiększenia piersi, zaznaczając, że "jakby scisnął dwiema rękami" biust gwiazdy, "to może ulepiłby małą kuleczkę". Co ona na to?

Maja Sablewska skończyła w tym roku 40 lat. Celebrytka wciąż jednak wygląda fenomenalnie. Oczywiście, była menadżerka Dody nie kryje się z zamiłowaniem do medycyny estetycznej, jednak niewątpliwie swojej świetnej formy nie zawdzięcza jedynie zabiegom. Gwiazda telewizji po prostu bardzo o siebie dba.

Maja Sablewska potrzebuje operacji biustu?

Maja Sablewska wypoczywa obecnie na bajecznych wakacjach na greckiej wyspie Kos. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem i filmikiem, na których występuje w bikini. Celebrytka wygląda świetnie, jednak - jak to zwykle w sieci bywa - znalazł się ktoś, kto doszukał się w jej figurze rzekomej niedoskonałości.

Powiekszenie biustu wchodzi w gre ?myslalas o tym ?

- zapytał bezceremonialnie jeden z fanów. Na odpowiedź innej internautki, że "przecież [biust Sablewskiej] jest idealny", fan stwierdził [pisownia oryginalna]:

no jakbym scisnol dwoma rekoma to moze ulepil bym małą kuleczke

nie, na razie nie myślę. Lubię swój biust ❤️

Maja Sablewska nie pozostawiła pytania o operację biustu bez odpowiedzi. Udzieliła jej jednak ze zdecydowanie większą klasą, niż ta, na jaką jej rozmówca zdawał się zasługiwać...

- napisała po prostu.

Bylibyście równie mili, gdyby ktoś Wam zadał takie pytanie?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo
Wyświetl ten post na Instagramie.
Sea ? Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)