Maja Sablewska pokazuje pupę i odpowiada na krytykę internautki. Co napisała?

2021-11-12 22:02 es
Maja Sablewska
Autor: WBF

Maja Sablewska już przyzwyczaiła fanów do rozbieranych zdjęć na swoim Instagramie. Bardziej zgorszeni po prostu go opuścili, a pozostali doceniają artystyczne walory tych ujęć. Raz po raz ktoś jeszcze się oburzy. Tym razem Maja Sablewska odpowiedziała na krytykę obserwatorki! Co jej odpisała?

Naga Maja Sablewska to na Instagramie chleb powszedni. Przed laty celebrytka bardzo tym szokowała. Pod każdym jej zdjęciem topless była burza komentarzy. Internauci pouczali Sablewską, jak powinna zarządzać swoim ciałem, jak i gdzie je pokazywać, a kiedy zasłaniać. Ona jednak wzięła krytykantów na przeczekanie. Z czasem większość obserwatorów albo opuściła profil stylistki, albo się przyzwyczaiła do jej estetyki.

Od czasu do czasu jednak Maja Sablewska wciąż dostaje krytyczne komentarze. Tym razem odpowiedziała!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Maja Sablewska odpowiada na krytykę internautki

Ostatnio Maja Sablewska pieczołowicie pracuje nad promocją własnej linii rajstop. W tym celu, żeby nie odwracać uwagi odbiorców, wrzuca sporo zdjęć w samych rajstopach.

Tym razem miała na sobie marynarkę, która jednak odsłaniała jej pośladki, ukryte za skórzaną bielizną. Długie nogi celebrytki wyglądają wspaniale. Zresztą, wielu internautów je doceniło!

- Wow Wow Wow!!!

- Ładne nogi 💜💚💜💚💜

- Nogi Sablewskiej 😍

Nie wszystkim jednak odpowiada taka estetyka...

- Pani Maju jest Pani piękna ale juz wystarczy .wiem na siłę pokazywanie jaka jestem fajna to jak u facetów po 40 stce nowe auto 😂

Napisała jedna z internautek.

Maja Sablewska jej odpowiedziała!

proszę zaakceptować to co ja lubię, a ja zaakceptuje to czego Pani nie lubi :). Zgoda ?!

Myślicie, że to raz na zawsze zakończy dyskusję?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE