Maja Ostaszewska z ukochanym nad morzem. Rzadko pokazuje jego zdjęcia

2021-05-05 8:24 kp
Maja Ostaszewska
Autor: WBF

Maja Ostaszewska doskonale opanowała sztukę oddzielania swojego życia prywatnego od pracy. Aktorka jest od 15 lat w udanym związku z Michałem Englertem, jednak skutecznie unika trafiania razem z nim na strony mediów plotkarskich. Tym razem się nie udało :) Maja Ostaszewska rzadko pozuje z ukochanym, jednak tym razem zrobiła wyjątek i pokazała na Instagramie zdjęcia wybranka.

Maja Ostaszewska znana jest swoim fanom jako rozchwytywana aktorka i zaangażowana aktywistka. Gwiazda chętnie udziela się w social mediach, gdzie chwali się nie tylko efektami swojej pracy, ale i wspiera najróżniejsze inicjatywy, które uważa za istotne. Rzadko jednak na jej profilu możemy oglądać ujęcia z jej życia prywatnego u boku Michała Englerta.

Maja Ostaszewska i Michał Englert są parą od 15 lat. Choć oboje pracują w branży filmowej, starają się oddzielać swoje życie codzienne od zawodowego. Nie przysparzają też mediom powodów do plotek, nie udzielając się showbiznesowo i nie pozując do wspólnych zdjęć.

We wtorek Michał Englert obchodził jednak urodziny i z tej okazji Maja Ostaszewska postanowiła zrobić wyjątek i pochwalić się zdjęciami ukochanego.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Maja Ostaszewska pokazała partnera

Birthday Boy ❤️#michałenglert #love

- napisała krótko Maja Ostaszewska pod trzema zdjęciami Michała Englerta, które w dzień jego urodzin opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Co ciekawe, zdjęcie skomentowała była żona filmowca, Małgorzata Szumowska. Reakcja reżyserki najlepiej pokazuje to, jak wspiera ona związek Michała Englerta i Mai Ostaszewskiej.

❤️🙌

- takie dwie emotki można znaleźć w jej komentarzu.

Chcielibyście oglądać prywatne zdjęcia Mai Ostaszewskiej częściej?

NAJNOWSZE