Maja Bohosiewicz przyłapana z WIBRATOREM! "Kupuję każdej przyjaciółce"

2021-07-17 12:49 kp
Maja Bohosiewicz
Autor: WBF

Maja Bohosiewicz to jedna z najaktywniejszych polskich influencerek na Instagramie. Aktorka już dawno temu doceniła siłę sieci i to właśnie przede wszystkim tam skupia teraz swoją działalność. Maja promuje nie tylko swoje biznesy, ale i pokazuje życie prywatne. Ostatnio pozwoliła fanom zajrzeć do sypialni, a tam... spostrzegawczy wypatrzyli wibrator!

Pokazujące swoje życie prywatne i wnętrza domu gwiazdy mogą być pewni, że fani zawsze wypatrzą na nich więcej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Internauci są specjalistami od prześwietlania zdjęć celebrytów i potrafią dostrzec to, co na pierwszy rzut oka pozostaje niewidoczne. Brudne naczynia w zlewie? Produkt od konkurencji na szafce? Nie ma wątpliwości, że fani wypomną to w komentarzach :)

Tym razem "ofiarą" spostrzegawczości fanów padła Maja Bohosiewicz. Aktorka w ostatnich dniach chętnie chwali się fanom swoim nowym pupilem rasy Cavalier King Charles Spaniel. Na jednym ze zdjęć z jej Insta Story to nie on stał się jednak główną atrakcją...

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Maja Bohosiewicz poleca... wibrator

Na ujęciu z sypialni aktorki fani wypatrzyli w tle... wibrator. Przedmiot o charakterystycznym kształcie, nazywany przez użytkowniczki pieszczotliwie "pingwinkiem" przykuł natychmiast uwagę internautów, którzy zarzucili Maję Bohosiewicz komentarzami na temat jej seks-zabawki.

Jak się można było spodziewać, dla Mai Bohosiewicz to nie temat tabu. Aktorka przyznała wprost, że nie tylko osobiście go lubi, ale i... chętnie wybiera go na prezent!

A jeżeli chodzi o pingwina to jest to absolutny gadżet, który polecam i kupuje każdej mojej przyjaciółce

- napisała wprost.

Lubicie taką szczerość?

NAJNOWSZE