Maja Bohosiewicz

i

Autor: WBF

Jak Maja Bohosiewicz czuje się po COVID? Pisze o "mgle covidowej"!

2021-12-06 17:30

Maja Bohosiewicz podzieliła się z fanami szczegółami na temat samopoczucia po COVID-19. W obszernym poście aktorka wspomina m.in. o mgle covidowej!

Czwarta fala koronawirusa szaleje w najlepsze i każdego dnia przybywa wielu chorych - także wśród znanych osób. Wiele gwiazd przechorowało już COVID-19. Do tego grona należy m.in. Maja Bohosiewicz.

Aktorka wzięła niedawno udział w dyskusji na temat szczepionki przeciwko SARS-Cov-2. Mówiła m.in. że bardzo żałuje, że nie mogła przyjąć trzeciej dawki - a to, jak łatwo się domyślić, nie wszystkim fanom przypadło do gustu.

Teraz Maja Bohosiewicz opublikowała post, w którym opisała swoje wrażenia po przechorowaniu COVID. Jak czuje się po przejściu choroby? Z jej opisu wynika, że koronawirus zostawił po sobie kilka nieprzyjemnych "pamiątek".

Maja Bohosiewicz o "mgle covidowej"

Relacja Mai Bohosiewicz potwierdza to, co po przejściu COVID-19 mówi wiele innych osób. Osłabienie, ogólne spowolnienie, brak sił do życia - to tylko niektóre ze skutków ubocznych choroby.

Mgła covidowa!

Powiem szczerze, że pan COVID ukradł mi z głowy sporo słów. Trochę jak babybrain podczas ciąży który dwa razy fatalnie przechodziłam - miałam poczucie, jakby ktoś wykasował podstawowe zwroty z mojego słownika.Wczoraj szukałam słowa „teczka” i bawiłam się w kalambury, No wiesz to takie z papieru z gumką żeby wsadzić ważne papierki i trzymać to w jednym miejscu. ? dodatkowo od razu po covidzie czułam, że WSZYSTKO jest bezsensu i każda najmniejsza rzecz rosła do wielkiego problemu. Płacz miałam na końcu nosa i ciągle poczucie winy. Po paru dniach zaczęłam się odbijać - ale powiem szczerze - nie była to najprzyjemniejsza choroba z jaką się mierzyłam.

A jak u was? Jakie mieliście dziwne inne objawy po?

- napisała na Instagramie Maja Bohosiewicz.

Pod postem aktorki odezwało się wielu fanów, którzy potwierdzili u siebie podobne objawy. Dyskusję możecie prześledzić pod zdjęciem Mai, które znajdziecie poniżej.

Sonda
Czy jesteś zaszczepiony przeciw Covid-19?
ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH