Magia nagości Polska już w maju! Znana jest data premiery odważnego show

2021-04-22 8:28 kp
Naked Attraction
Autor: Youtube

Polska edycja Magii nagości to zdecydowanie najgorętsza i wzbudzająca największe emocje premiera tej wiosny. Zoom TV pokaże polską wersję głośnego programu, w którym uczestnicy wybierają swoją drugą połówkę na podstawie ich nagich ciał. Tu nie ma miejsca na zawstydzenie - widzowie widzą na ekranie każdą część ciała kandydatów i kandydatek. Kiedy Magia nagości Polska w telewizji?

Program Magia nagości, którego zagraniczne wersje można oglądać obecnie w ZOOM TV, nie pozostawia nikogo obojętnym. Kontrowersyjne show, w którym uczestnicy występują zupełnie nago, a prowadząca wraz z głównym bohaterem odcinka dokładnie przygląda się każdemu centymetrowi ich ciała, wywołuje mieszane reakcje - od oburzenia po zachwyt nad pokazywaniem rzeczywistych ciał prawdziwych ludzi, które nie mają przecież nic wspólnego z tymi, które na co dzień oglądamy na Instagramie.

Od wielu tygodni trwały castingi do polskiej wersji Magii nagości, a niedawno show doczekało się też prowadzącej, którą została Beata Olga Kowalska, znana m.in. z serialu Ranczo. O swoim występie w show aktorka mówiła:

Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada

Teraz poznaliśmy datę premiery Magii nagości Polska. Kiedy show trafi do telewizji?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Magia nagości. Polska już niedługo w telewizji

Kiedy zobaczymy polską wersję Magii nagości? Pierwszy odcinek show zostanie wyemitowany już 14 maja o godzinie 23:00 w Zoom TV. Widzowie już teraz zastanawiają się, czy w polskiej edycji Magii nagości również zobaczymy tak różnorodnych uczestników - w zagranicznych edycjach w programie pojawiały się zarówno osoby hetero, jak i homoseksualne, a także niepełnosprawni.

Będziecie oglądać?

🔥‼HOT NEWS‼🔥 Mamy oficjalną datę premiery polskiej edycji "Magii nagości" ❤️ Jest to... 1️⃣4️⃣ MAJA‼ Czekacie❓ Dajcie...Opublikowany przez Magia nagości Polska Środa, 21 kwietnia 2021
NAJNOWSZE