Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych ostro oberwała od internautów. Fani stanęli w jej obronie!

2022-03-03 12:14 ek
Magdalena Narożna
Autor: VIPHOTO/East News

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych, często jest na świeczniku wielu osób. Ponownie nie odbyło się bez hejtu umieszczonego w sieci właśnie w jej stronę. Poszło o koncert i podróż do USA w czasie kiedy za naszą wschodnią granicą panuje wojna. Internauci są wściekli, a fani jej bronią. Kto ma rację?

Magdalena Narożna, wokalistka Pięknych i Młodych potrafi zaskakiwać swoich fanów. Jej metamorfozy wizualne robią na wszystkich ogromne wrażenie, ale nie można zapomnieć także o sensacjach z jej udziałem. Jeszcze jakiś czas temu było głośno o jej rozstaniu z mężem Dawidem. Para choć rozwiodła się w 2019 roku, to uwielbiała publicznie prać swoje brudy i tym samym wywoływać skandale. Niedawno natomiast internet huczał, a Magda pojawiała się na pierwszych stronach w mediach. To wszystko przez drobne warkoczyki, które zrobiła sobie nie tylko ona, ale także Sandra Kubicka. Teraz Magdalena wróciła do swojej starej fryzury i wyleciała do USA, by koncertować za Oceanem. Niestety ujawniając te informacje, szybko spotkała się z krytyką wielu internautów. Czy słusznie?

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna niczym Sandra Kubicka? Internauci po tej metamorfozie nie mają złudzeń

Magdalena Narożna zachwyca jako SIA w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Magda Narożna w ogniu krytyki po wylocie do USA

Kilka dni temu Magdalena z Pięknych i Młodych, poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama, że wylatuje za Ocean. Jej podróż wiązała się z koncertami, które będą odbywały się dla polskiej publiczności 4 i 5 marca w Nowym Jorku i Chicago. Kiedy już wylądowała na miejscu, ponownie przekazała fanom informacje, gdzie obecnie się znajduje. Niestety internauci źle zareagowali na jej podróż za Ocean i wbijali jej szpilki w komentarzach:

- Chyba nie czas i pora na tak radosny uśmiech.

- Serio??? Bawimy się? Kobieto.. ludzie umierają za Twoja granicą. Bozeeee

- Dokładnie nie czas na koncerty imprezy i zabawy jak tak blisko nas rozgrywa się okrutna wojna...

- Ludzie giną oni się bawią. Dla kasy poleci się na koniec świata. Szkoda słów

Krytyka w stronę Magdaleny Narożnej wylała się ze względu na panującą wojnę w Ukrainie. Internauci zarzucili jej brak klasy i taktu, a także nie wierzyli jak można w tym czasie być uśmiechniętym i myśleć o koncertach. Oczywiście w tym miejscu należy wspomnieć, że praca Magdaleny z Pięknych i Młodych opiera się właśnie na koncertach. W obronie gwiazdy dicso-polo stanęło wielu fanów:

- Ludzie zanim zaczniecie kogoś linczować proszę się zastanowić czy Wy swoją pracę przerwaliście z powodu wojny? Jak możemy to pomagajmy!!! Ale nie róbmy bezsensownej paniki i hejtu! Koncerty do dla zespołów zarobek a między innymi właśnie w takim momencie nikt nie zrezygnuje z zarobienia grosza! 🤷🏻‍♀️

- To że jest jak jest nie znaczy by się zamknąć w domach i do pracy nie chodzić. Tak piszę to do was czyli do tych hejtujących osób , nie idziecie do pracy bo smutna sytuacja na świecie się dzieje ciekawe kto wam da na opłaty jedzenie i godne życie .Czy to tak ciężko zrozumieć że DJ czy różne zespoły prowadzeniem imprez czy koncertów zarabiają na życie identycznie jak większość pracujących ludzi. Niektórzy myślą że najlepszym rozwiązaniem było by usiąść i dołować się (...)

Kto Waszym zdaniem ma rację - internauci czy fani? Koniecznie dajcie nam znać, co o tym myślicie!

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE