Magda Gessler wspiera syna! “W rodzinie jest siła”

2022-01-25 20:20 RD
Magda Gessler
Autor: Robert Stachnik/x-news

Tadeusz Muller przeżywa bardzo trudny czas. To po pożarze jego wymarzonego domu na Podlasiu. Okazuje się jednak, że kucharz może liczyć na wsparcie przyjaciół, a także rodziny. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Tadeusz Muller jest synem Magdy Gessler. Od zawsze marzył o drewnianym domu. Szef kuchni chciał w nim zamieszkać i właśnie tam rozwijać swój biznes, uprawiając między innymi ekologiczne warzywa.

Niestety, niedawno doszło do bardzo smutnej sytuacji. Posiadłość Tadeusza we wsi Radziszewo-Króle na Podlasiu spłonął w pożarze. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 17 stycznia w godzinach popołudniowych. Syn Magdy Gessler potwierdził w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu, że dom, który spłonął należał do niego. Wyznał, że jest zdruzgotany. 

Kupiłem dom dzięki pożyczce z Funduszu Wschodniego, nie z własnych pieniędzy. Nie jestem osobą bogatą. Nikt mi tego nie zasponsorował. Pracowałem w pocie czoła w gastronomii na spłatę tej pożyczki. Jest nieoprocentowana, bo to pożyczka na rozwój turystyki w obszarze Podlasia, która zakładała, że muszę tam zatrudnić ludzi. To miał być pensjonat. No... Właśnie... To już nieważne

powiedział w rozmowie z Super Expressem Tadeusz. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

W trudnych chwilach Tadeusza wspiera jego mama, Magda Gessler. Restauratorka zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie. 

W rodzinie jest siła :) .., pasje mamy podobne .. nakarmimy was pysznie ., mg #foodl #lifestyle #hause #loveyou

napisała. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE