Magda Gessler spędza czas z rodziną! Lara w ciąży wygląda kwitnąco! [ZDJĘCIA]

2020-06-07 10:27 DR
Magda Gessler z rodziną
Autor: Instagram / Magda Gessler Magda Gessler z rodziną

Magda Gessler przez cały okres kwarantanny mówiła o tym jak bardzo żałuje, że nie może spotykać się ze swoimi najbliższymi. Teraz gwiazda w końcu mogła nadrobić zaległości i na żywo porozmawiać między innymi ze swoimi dziećmi. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jak Lara Gessler zmieniła się w ciąży… Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. W związku z pandemią koronawirusa musiała ona ograniczyć zarówno swoją działalność zawodową jak i spotkania z rodziną. Było to dla niej o tyle trudne, że ostatnio bardzo często podkreślała jak bardzo ważna jest dla niej rodzina, a w szczególności dzieci. W ostatnich tygodniach ograniczenia związane z pandemią koronawirusa zostały poluzowane na tyle, że Magda Gessler w końcu mogła wrócić do pracy i spotkać się ze swoimi najbliższymi.

I tak na profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać restauratorkę w towarzystwie jej dzieci – Tadeusz i Lara. Na jednej fotce widać również partnera Lary, Piotra. Fani zwrócili uwagę na to, że Lara Gessler w ciąży wygląda przepięknie. Takie głosy pojawiają się w licznych komentarzach pod fotkami.

Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE