Magda Gessler

i

Autor: x-news Magda Gessler

Magda Gessler otwiera swoją siłownię! Zamist ciężarów będzie sprzęt kuchenny

2018-04-01 10:21

Do założenia swojego klubu fitness zainspirował ją program "Sexy kuchnia".

Magda Gessler kuchenne rewolucje prowadzi od lat. Przepisy Magdy Gessler są zazwyczaj zdrowe i nietłuste. Jednak restauratorka postanowiła pójść o krok dalej!

1 kwietnia dowiedzieliśmy się, że Magda Gessler otwiera swoją siłownię! Fitness klub Magdy Gessler ma się znajdować w samym centrum Warszawy. Karnety wstępu na siłownię Magdy Gessler mają być w przystępnych cenach. Restauratorka przyznała, że rozważa wręczanie karnetów bonusowych dla stałych klientów jej restauracji "U Fukiera". Podobno w planach są także zniżki dla studentów.

Siłownia Magdy Gessler będzie niezwykła. Na taki pomysł nie wpadła jeszcze żadna trenerka fitness! Magda Gessler otworzy siłownię, jedyną w swoim rodzaju! Zamiast sprzętu do cardio czy strefy wolnych ciężarów będą... sprzęty kuchenne!

Magda Gessler postanowiła otworzyć siłownię po tym, jak entuzjastycznie został przyjęty jeden z odcinków jej programu "Sexy Kuchnia". Właśnie tam Magda Gessler pokazała jedno z ćwiczeń:

Magda Gessler otworzy swoją siłownię z pomocą najlepszych, polskich trenerów. Jeśli myślicie, że Magda Gessler będzie osobiście prowadzić treningi w swojej siłowni, to Was rozczarujemy. Ze względu na napięty grafik Magda Gessler będzie tam raczej gościem.

[AKTUALIZACJA]

Jak się pewnie domyślaliście, wiadomość o planach Magdy Gessler to jedynie fake na Prima Aprilis. Ale może pani Magda powinna poważnie rozważyć naszą propozycję? Co wy na to? :)

 
#kr #dtvn#od 8 lat trwa #rewolucja #polskakobieta #magdagessler #kocham ludzi # besos #besos #mg Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE