Maffashion rodziła poprzez cesarskie cięcie. "Co by było, gdyby..."

2021-01-13 13:06 kp
Maffashion
Autor: WBF

Maffashion i Sebastian Fabijański już od kilku miesięcy są szczęśliwymi rodzicami. Celebrytka bardzo długo ukrywała swój stan przed mediami, by cieszyć się nim w spokoju wyłącznie z bliskimi. Teraz jednak jej fani są spragnieni zdjęć malca i szczegółów dotyczących tamtego czasu. Maffashion opowiedziała teraz o swoim porodzie.

Odkąd Maffashion została mamą, opieka nad synkiem jest dla niej najważniejsza. Gwiazda oczywiście nadal angażuje się w różnorodne projekty, jednak jako mama kilkumiesięcznego dziecka większość swojej energii poświęca właśnie jemu. A jej fani wciąż mają nadzieję, że Julia będzie dzieliła się z nimi pięknymi momentami macierzyństwa na swoim Instagramie.

W tej kwestii Maffashion jest jednak powściągliwa. Celebrytka przez zdecydowaną większość ciąży stroniła od mediów, a swój stan ujawniła fanom zaledwie kilka tygodni przed narodzinami jej syna. W przeciwieństwie do Małgorzaty Rozenek-Majdan, Basi Kurdej-Szatan czy Anny Lewandowskiej, które również zostały mamami w 2020 roku, Maffashion wolała zachować ciążę dla siebie.

ESKA XD #013

Maffashion o porodzie

Również teraz, gdy jej syn jest na świecie Maffashion nie dzieli się chętnie jego zdjęciami na Instagramie. Ukochana Sebastiana Fabijańskiego pokazała chłopca zaledwie kilka razy, a ostatnio - z okazji świąt, kiedy to zapozowała z nim w uroczych, mikołajkowych strojach.

Teraz, gdy temat macierzyństwa jest jej tak bliski, Maffashion obejrzała film Cząstki kobiety z Vanessą Kirby i Shią LaBeoufem w głównych rolach, który opowiada o kobiecie, któa rodzi swoje dziecko w domu. Przy okazji podzieliła się na Insta Story swoją refleksjąi zdradziła, że sama rodziła poprzez cesarskie cięcie.

cieszę się, że rodziłam w szpitalu. Dzięki temu była możliwość szybkiej reakcji zakończonej cesarskim cięciem. I nawet nie chcę myśleć o tym, co by było, gdyby nie ta możliwość

- wyznała.

NAJNOWSZE