Zapomniane gwiazdy

Madox rozpoznawalność zyskał dzięki "Mam talent!". Nie do wiary, jak dziś wygląda!

2024-05-28 15:21

Madox zyskał popularność dzięki udziałowi w talent show stacji TVN "Mam talent!". Młody artysta zwrócił uwagę widzów nie tylko swoim talentem, ale przede wszystkim androgyniczny wyglądem. Na przestrzeni lat piosenkarz bardzo się zmienił. Dziś wygląda zupełnie inaczej, niż w momencie, kiedy zaczynał swoją karierę.

Marcin Majewski, bo tak naprawdę nazywa się urodzony 9 września 1989 w Złotoryi polski wokalista, kompozytor oraz autor tekstów i model, Madox, karierę rozpoczął w 2009 roku od udziału w drugiej edycji show stacji TVN "Mam talent!". Jego brawurowe wykonanie utworu Lady Gaga "Paparazzi" zachwyciło nie tylko Kubę Wojewódzkiego i Agnieszkę Chylińską, ale również Pereza Hltona, który nagranie umieścił na swoim Twitterze (obecnie X), dzięki czemu występ polskiego wokalisty zobaczyli ludzie na całym świecie. Równie wiele emocji, jak talent Madoxa wzbudzał jego wygląd. Ponad dekadę temu widok mężczyzny, który się malował, szokował opinię publiczną. Madox dotarł do półfinału programu, a w 2011 roku wydał swój pierwszy, i jak do tej pory jedyny, album studyjny zatytułowany "La révolution sexuelle", który poruszał równie szokujące wówczas tematy, jak seksualność i tematy tabu.

Wielki skandal po finale "Mam Talent" w TVN. Julia Wieniawa bluzgała! Padły aż trzy wulgaryzmy

Madox nagrał wielki hit Violetty Villas. Na nowych zdjęciach nie przypomina dawnego siebie

Muzyk po zakończeniu przygody z programem "Mam talent!" wystąpił także jako model gościnnie w programie "Project Runway Polska". Na swoim koncie ma wiele koncertów, wystąpił także jako support przed kultową szwedzką formacją Roxette w 2012 roku. Artysta nagrał wiele singli, które znalazły się na kompilacji "Echo". Z czasem coraz rzadziej nagrywał nowe piosenki, nie pojawiał się również tak często na ściankach i imprezach branżowych. Jak wyznał w wywiadzie dla serwisu Plejada:

Nie jestem celebrytą, tylko artystą. Nie mam już ochoty chodzić na imprezy, na których spotykam fałszywych ludzi, którzy prawią mi komplementy, a za plecami obrabiają mi tyłek. Już mi się to znudziło - powiedział Madox.

Z okazji Dnia Matki piosenkarz nagrał własną interpretację wielkiego przeboju Violetty Villas. Mowa oczywiście o słynnym utworze "List do matki". Madox nie tylko zaskoczył nie tylko wypuszczeniem nowej piosenki i teledysku, ale również wyglądem. Trzeba przyznać, że w ostatnich latach bardzo się zmienił.

Jeśli jesteście ciekawi, jak zmieniał się Madox, zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii.