Madonna wyreżyseruje autobiografię! "Mam wiele nieopowiedzianych historii"

2020-09-16 16:06 es
Madonna
Autor: MediaPunch / BACKGRID/East News

Madonna zamienia mikrofon na kamerę, Królowa popu wyreżyseruje autobiografię. W oficjalnym oświadczeniu wokalistka zapowiada, że ma "wiele nieopowiedzianych historii". Dodaje też, że przecież nikt lepiej nie przedstawi jej życia, niż ona sama.

62- letnia Madonna jest królową popu i prawdziwą ikoną. Na koncie ma mnóstwo sukcesów, skandali i osiągnięć. Chociaż w show-biznesie funkcjonuje od dawna, na pewno jeszcze nie pokazała wszystkiego.

Już nie raz Madonna udowadniała, że jest kobietą wielu talentów. Teraz zamierza podbić przemysł filmowy. Królowa popu chce pokazać światu swoją historię. W tym celu Madonna wyreżyseruje autobiografię!

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Madonna nakręci film o sobie

Najnowszy projekt Madonny to spełnienie marzeń jej fanów. Madonna nakręci autobiografię! Gwiazda będzie współpracować przy scenariuszu z laureatką Oscara. Diablo Cody napisała scenariusz do Juno.

Film będzie realizować Universal Studios. Producentką będzie Amy Pascal, która pracowała z Madonną przy filmie A League of Their Own z 1992 roku.

Chcę przekazać niesamowitą podróż, w którą zabrało mnie życie jako artystka, muzyczka, tancerka - istota ludzka, próbująca utorować sobie drogę w tym świecie. Mam tak wiele niewypowiedzianych i inspirujących historii, a kto lepiej to opowiedzieć niż ja?

Poinformowała Madonna w oficjalnym oświadczeniu.

Do premiery filmu jeszcze bardzo długa droga, ale my już zaczynamy odliczać!

NAJNOWSZE