Madonna na każdym kroku KONTROLOWAŁA córkę! Lourdes Leon szczerze o ich relacji

2021-10-15 13:09 AM
Madonna z córką
Autor: Matt Baron/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Lourdes Leon od kilku lat nazywana jest przez media skandalistką. Córka Madonny ma na swoim koncie odważne fotki i liczne kontrowersje. Mimo tego, że matka z córką są do siebie bardzo podobne jeśli chodzi o zachowanie, to nie zawsze między nimi było kolorowo. 25-latka opowiedziała o swojej relacji z mamą.

Lourdes Leon jeszcze gdy chodziła do szkoły, była przyłapywana przez fotoreporterów na paleniu papierosów, ponadto jeszcze jako nastolatka uwielbiała pozować do zdjęć i wzbudzać nimi wiele kontrowersji.

Od kilku lat Lourdes wytrwale celebruje naturalność, co spotyka się z różnymi opiniami ze strony internautów. Co tu dużo mówić, 25-latka bardzo mocno przypomina swoją mamę. Madonna to przecież urodzona skandalistka.

Lourdes Leon o relacji z mamą

A jak wygląda ich relacja? Z pewnością teraz lepiej, jednak gdy Lourdes była na utrzymaniu Madonny, kolorowo nie miała.

Choć wiele gwiazd daje swoim dzieciom, dużo swobody to w przypadku Madonny jest trochę inaczej. Lourdes Leon w rozmowie z Interview Magazine opowiedziała, jakim rodzicem jest 63-letnia piosenkarka.

Moja mama jest maniakiem kontroli i kontrolowała mnie przez całe moje życie. Musiałam być całkowicie zależna od niej.

 – mówiła.

Jak zdradziła, Madonna odpuściła córce dopiero gdy ta zaczęła sama zarabiać i poszła do colleag’u, który także sama opłacała.

W naszej rodzinie nie ma taryfy ulgowej. Oczywiście zdarzały się przywileje. Nie da się temu zaprzeczyć. Ale myślę, że moja mama widziała wszystkie inne dzieci sławnych ludzi i pomyślała: Moje dzieci takie nie będą. Poza tym wydaję mi się, że jeśli twoi rodzice za coś płacą, to daje im to przyzwolenie, że mogą mieć na ciebie wpływ.

 – mówiła.

Spodziewaliście się tak surowych metod wychowawczych ze strony Madonny?

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
NAJNOWSZE