Madonna: 10 skandali, które wstrząsnęły światem. Zdjęcie w bieliźnie to pikuś!

2020-05-30 11:30 nk
Madonna
Autor: Startraks / Rex Features/EAST NEWS

Madonna od początku kariery słynie z wywoływania skandali. Z tego powodu straciła kilka intratnych kontraktów, ale za to zyskała sławę i tytuł królowej pop. Od lat 80. Madonna szokowała, rozbierała się, obrażała uczucia religijne i choć była (i jest) ostro krytykowana, jej pozycja na szczycie zdaje się być wciąż niezagrożona! Jak ona to robi?!

Madonna przypomniała w tym tygodniu swoim fanom o tym, dlaczego przylgnął do niej przydomek "królowa pop". I nie jest to związane tylko z zasługami gwiazdy dla muzyki pop, ale bardziej z wpływem, jaki ma na popkulturę, od kiedy pojawiła się na świeczniku.

61-letnia piosenkarka pokazała na Instagramie swoje zdjęcie w zupełnie prześwitującym staniku.

Ale przecież szokowanie to druga - po muzyce - pasja Madonny. A może nawet pierwsza, jeszcze przed śpiewaniem?! ;)

Oto 10 największych skandali z udziałem Madge, jakie pamiętamy!

1984: Madonna na pierwszej gali VMA

Madonna uświetniła swoim występem pierwszą w historii galę MTV VMA w 1984 roku. Podczas show piosenkarka wiła się po ziemi w sukni ślubnej, pokazując majtki. Dopiero 28 lat później wyjawiła, że powodem takiej "choreografii" był fakt, że... podczas schodzenia z wielkiego tortu weselnego straciła but! Biała szpilka stoczyła się na dół, a gwiazda próbowała niepostrzeżenie ją odzyskać i założyć na nogę. Udało się, ale ten występ fani zapamiętali na długo!

1989: Madonna w teledysku Like a Prayer

To pierwszy z szokujących teledysków Madonny. Klip zawierał tak wiele scen obrażających uczucia religijne, że gwiazda z jego powodu straciła kontrakt z marką Pepsi, której była ambasadorką.

1990: Justify My Love - Madonna w brutalnej orgii

Kolejny teledysk Madonny wywołał jeszcze większe oburzenie. Brutalna orgia seksualna z elementami fetyszyzmu nie była czymś, co zdecydowałaby się pokazywać jakakolwiek stacja telewizyjna. 

1992: Madonna wydaje książkę Sex

"Książka" Madonny była właściwie albumem, pełnym zdjęć Madonny i innych gwiazd ( w tym Vanilla Ice, Naomi Campbell, aktor gejowskiego porno Joey Stefano) w erotycznych pozycjach. To wiekopomne dzieło nie osiągnęło powalającej sprzedaży, ale swoją robotę wykonało: zszokowało cały świat!

1994: Wywiad z Madonną poszedł nie tak...

Madonna zawsze słynęła z ciętego języka. Kiedy pewien amerykański dziennikarz zapytał ją o jej życie erotyczne i poprosił, by pocałowała faceta z publiczności, piosenkarka "naskoczyła" na niego, wyzywając od "chorych poj**ów". Kazała mu też... wąchać jej bieliznę, którą mu podarowała! Cały wywiad trwał około 20 minut. Przez ten czas Madge cały czas zachowywała się wobec Davida Lettermana dość opryskliwie i używała wulgarnego słownictwa...

2003 Madonna, Britney Spears i Christina Aguilera w namiętnym pocałunku

Tego momentu fani nigdy nie zapomną! Największe gwiazdy sceny pop tamtych lat wykonały wspólnie piosenki Like a Virgin i Hollywood, a na koniec Madonna pocałowała najpierw Britney, a potem Christinę!

2006: Madonna na krzyżu

Z wiekiem Madonna wcale się nie uspokaja! Podczas trasy Confessions Tour Magde pokazała się fanom... ukrzyżowana! Tak wykonywała piosenkę Live To Tell. Chyba nie musimy opisywać reakcji ze strony środowisk religijnych... ;)

2013: Madonna wyrzucona z kina za... SMSowanie!

W 2013 roku Madonna została wyproszona z sali podczas premiery filmu 12 Years Of Slave za to, że cały czas SMSowała. Nie wyciągnęła z tego lekcji. Dwa lata później wyrzucono ją z kina podczas spektaklu Hamilton na Broadway'u. Powód? Ten sam! Madonna była pierwszą celebrytką, która otrzymała oficjalny zakaz wstępu na kolejne wydarzenia, organizowane przez twórców sztuki.

2015: Madonna całuje Dake'a

Na festiwalu Coachella Madge postanowiła powtórzyć numer z Britney. Tym razem jednak pocałowała Drake'a! Jego mina wskazywała jednoznacznie - tego nie było w planach! I raperowi nie było przyjemnie...

2019: Madonna żartuje z Beyonce i Jay'a-Z

Madonna zamieściła na Instagramie przerobione zdjęcie Beyonce i Ja'a Z. To screen z ich teledysku do piosenki Apeshit. Dzieła sztuki w galerii Madge zastąpiła... okładkami swoich płyt! Dała przy tym do zrozumienia, że para "uczy się".

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE