Maciej Stuhr o relacji z ojcem: "Surowo komentował to, co było źle"

2022-01-17 11:09 AM
Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr
Autor: WBF

Maciej Stuhr obecnie jest zajęty promocją najnowszego filmu „Powrót do tamtych dni”. Przy okazji wywiadu, w którym opowiedział o nowej produkcji, wypowiedział się również na temat swojego ojca Jerzego Stuhra.

Niedawno odbyła się premiera filmu „Powrót do tamtych dni”, gdzie jedną z głównych ról wciela się właśnie Maciej Stuhr. Aktor przy okazji promocji filmu, opowiedział o nim na łamach magazynu „Zwierciadło”.

Oprócz tego zdradził również, jak wygląda jego relacja ze znanym aktorem, Jerzy Stuhrem. Ich relacja nie zawsze była łatwa. Aktor odniósł się także do problemów zdrowotnych ojca.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Kylie Jenner jako pierwsza kobieta zebrała na Instagramie...

Kiedy mój tato dostał pierwszego zawału, byłem nastolatkiem. Pierwszy raz poważnie walczył o życie. Mama do dziś wspomina, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie czerpała siłę ze mnie. Byłem nastolatkiem i miałem energię. W tym sensie nastoletnie dzieciaki bywają silniejsze od dorosłych. Podczas gdy im wszystko się sypie, dzieciaki mają siłę się zbierać codziennie do lotu.

- wspominał.

Bardzo długo ostateczną weryfikacją była dla mnie opinia ojca. Jeśli chodzi o moje pierwsze aktorskie i później kabaretowe poczynania, to ojciec był powściągliwy w pochwałach. Zawsze surowo komentował to, co było źle. Chyba dopiero po moich pierwszych doświadczeniach w zespole Krzysztofa Warlikowskiego to przestał być dla mnie problem. Poczułem, że jestem tam, gdzie mniej więcej chciałem być. Ojciec też się uspokoił, bo uznał, że mogę uprawiać ten zawód. - kontynuował.

NAJNOWSZE