Celine Dion ODWOŁUJE KOLEJNE KONCERTY! Jak się czuje?

2022-01-17 6:24 RD
Celine Dione
Autor: Jose Perez / SplashNews.com/East News Celine Dione

Celine Dion po raz kolejny odwołuje swoje koncerty. Ma to związek ze stanem zdrowia artystki. Jak się czuje piosenkarka? Co jej dolega? Przeczytajcie oświadczenie, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych gwiazdy. Zamieszczamy je na Hotplota.pl.

Celinie Dion jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jej hity znają miliony osób, a na koncertach pojawiają się dziesiątki tysięcy osób. Gwiazda jest obecna na scenach od ponad 40 lat. Sama ma 53 lata. Do tej pory nie mówiło się zbyt dużo o jej problemach zdrowotnych. Jakiś czas temu jednak wszystkie koncerty artystki zostały odwołane. Artystka poinformowała, że ma to związek z problemami zdrowotnymi.

Już w ubiegłym roku Management Celine Dion poinformował, że kobieta cierpiała na uporczywe skurcze mięśniowe, które uniemożliwiały jej nawet udział w próbach.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Nowy rok nie przyniósł jednak poprawy. Celine musiała odwołać swoje kolejne koncerty. 

Naprawdę miałam nadzieję, że wydobrzeję, ale muszę być bardziej cierpliwa i przestrzegać reżimu, który zalecili mi moi lekarze. W ramach naszych koncertów jest dużo organizacji i przygotowań, więc musimy już dziś podjąć decyzje, które wpłyną na plany za dwa miesiące. Mam nadzieję, że wrócę do pełnego zdrowia, a także, że wszyscy przezwyciężymy tę pandemię i nie mogę się doczekać powrotu na scenę. Jestem poruszona wszystkimi słowami wsparcia, które wysyłacie do mnie poprzez media społecznościowe

pisze w oświadczeniu artystka. 

Koncerty Celine Dion mają odbyć się Polsce w czerwcu 2022 r. Jeśli gwiazda wróci do zdrowia, to wystąpi w Łodzi i w Krakowie.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE