Dawid Podsiadło, Maciej Maleńczuk, Doda

i

Autor: AKPA Maciej Maleńczuk ocenił ostro ocenił Dodę i Podsiadłę

Gwiazdy

Maciej Maleńczuk ostro ocenił karierę Dody i Podsiadły. Artystów nazwał błaznami

2023-09-19 10:21

Maciej Maleńczuk zabrał głos na temat polskiego show biznesu, a w swojej wypowiedzi wspomniał o największych gwiazdach, takich jak Doda, czy Dawid Podsiadło. Maleńczuk oceniając ogół artystów, nazwał ich błaznami i uznał, że przeceniają swoją pozycję w świecie.

Maciej Maleńczuk to artysta, który od 1986 roku stał się frontmanem zespołu Püdelsi. Do 2005 roku okazało się 5 płyt. W 1990 roku Maleńczuk powołał do życia kapelę Homo Twist, która w 2009 roku pożegnała się z fanami. Jednak w 2023 roku lider zespołu poinformował o wznowieniu działalności. Grupa jest w trakcie prac nad nową płytą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maciej Maleńczuk - wiek, wzrost, żona, dzieci, piosenki. Co wiemy o wokaliście?

Doda o nadchodzących koncertach. Będzie się działo!

Maciej Maleńczuk ostro ocenia branżę rozrywkową

Maciej Maleńczuk w związku z nowymi planami muzycznymi został przez Onet zaproszony do rozmowy. Artysta ocenił drogę na szczyt Dawida Podsiadły i Dody. Wiele osób z pewności nie zgodzi się słowami muzyka, a inni przyklasną jego słowom. Na pytanie Bartosza Sądera o to, jakie jest życie artysty w naszym kraju, Maleńczuk odpowiedział:

Jak jesteś Dawidem Podsiadłą, to chyba dość wesołe. Jest taki wiersz: „Nie temu szczyt dany, kto kamień pcha, będąc ciągle w połowie drogi”. Są tacy ludzie, którzy ten kamień pchają całe życie i dochodzą do sukcesu ciężką pracą, a przychodzi taki Podsiadło i wszystko rozwala. Robi show, który sprzedaje się lepiej niż Black Sabbath i chociaż tego nie rozumiem, to muszę to uznać - powiedział Maleńczuk.

Z drugiej strony mamy panią Dodę, która teraz w swoim programie „Dream Show” pcha swój kamień w sposób, który mi przypomina Syzyfa. Wyższa huśtawka, lepsza scena, bardziej spektakularna choreografia. Jednak wciąż jej się to nie udaje. Płacze przed kamerą, zastanawiając się, dlaczego nie ma tego, co Podsiadło- ocenił polską królową pop.

Maciej Maleńczuk przeanalizował również całą polską branżę rozrywkową, aby stwierdzić, że ludzie za bardzo przyzwala artystom na bycie ponad wszystkimi, a w rzeczywistości są tylko błaznami, którzy mają zabawiać społeczeństwo.

Polscy artyści nie wykazują się przecież w tym jakąś wielką odwagą. Jakby poszli do wojska, to od razu by uciekli. Może też nie do końca od tego są. Mają wchodzić tylnymi drzwiami i tymi samymi wychodzić. Ktoś dał piosenkarzom, kabareciarzom, aktorom za duży mandat. Wydaje im się, że należą do elity. A tak naprawdę jesteśmy błaznami, którzy mają tę elitę zabawiać - podsumował artystów.

Maleńczuk jest zdania, że wielu współczesnych artystów przecenia swoje umiejętności i pozycję. Zgodzicie się z takimi poglądami?