Maciej Dowbor wyśmiewa Joannę Koroniewską? „Zdarzyło Wam się wlać niewłaściwe paliwo?”

2021-10-20 9:48 AM
Maciej Dowbor
Autor: WBF

Zarówno Maciej Dowbor jak i jego żona Joanna Koroniewska słyną z wielkiego dystansu do siebie i poczucia humoru, którym chętnie dzielą się z internautami w social mediach. Teraz na Instagramie dziennikarza pojawił się wpis, w którym Maciej wyśmiewa prawdopodobnie wielką wpadkę swojej żony. Czy faktycznie o nią chodziło? Przeczytajcie!

Instagram Macieja Dowbora to prawdziwa gratka dla jego fanów. Na platformie śledzi go ponad 230 tysięcy followersów. Internauci co widać po komentarzach, uwielbiają wpadać na profil prezentera, który jest tam niezwykle aktywny, ale także potrafi rozbawić ich do łez.

Na ostatnim zdjęciu dziennikarz skomentował wpadkę prawdopodobnie swojej żony, Joanny Koroniewskiej. Zapozował na stacji z dwoma pistoletami od dystrybutorów paliwa, a treści napisał.

Zdarzyło Wam się kiedyś pomylić pistolety na stacji i wlać niewłaściwie paliwo?! Mnie się nie zdarzyło, ale znam kogoś kto to zrobił! 😂🤦‍♂️ Zgadnijcie kto to był?? Na przyszłość przypominam, że Diesel ma czarny pistolet z grubsza rurką. Dodam, że tanio po tej pomyłce nie było, a przy okazji nie pomogło to silnikowi!

- brzmiał fragment wpisu.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Maciej Dowbor kompromituje żonę? Joanna Koroniewska odpowiada

Czytając wpis dziennikarza, na myśl od razu przychodzi aktorka, ale czy faktycznie to o nią chodziło? Wiele na to wskazuje, pod postem, Koroniewska natychmiast zabrała głos. Oto co napisała:

@maciej_dowbor dzięki 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️tez Cię kocham🤭🤭🤭

Dalej w komentarzach pojawił się także wpis kolegi Dowbora z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Piotra Gąsowskiego, który szybko się wytłumaczył:

szystkim , którzy typują mnie…odpowiadam! Mnie się nie zdarzyło! Natomiast wszystko przede mną!😂😂😂 Zawsze można pójść jeszcze dalej… i wlać paliwo do auta elektrycznego!🤣🤣🤣 To byłby dopiero power!😂💪🔥

- pisał.

Jak myślicie, kogo Maciej miał na myśli?

Sonda
Kogo Maciej Dowbor miał na myśli?
NAJNOWSZE