Mac Miller zostawił rodzinie fortunę! Akcje, domy, samochody... To ponad 4 miliony dolarów

2019-02-16 12:16
Mac Miller You Tube
Autor: youtube.com Mac Miller You Tube

Mac Miller zmarł we wrześniu tego roku. Raper przedawkował narkotyki. Zagraniczne portale donoszą, że Mac Miller zostawił po sobie spory majątek. Jego oszczędności i nieruchomości są teraz w rękach jego najbliższej rodziny, czyli rodziców i brata.

W minionym roku odeszło od nas wielu uzdolnionych artystów. Wśród nich był Mac Miller. Raper zmarł 7 września po przedawkowaniu narkotyków.

Chociaż od śmierci Mac Millera minęło już sporo czasu, to o raperze wciąż jest głośno. Głownie za sprawą Ariany Grande, która zerwała z nim kilka miesięcy przed śmiercią. Wokalistka raz po raz na twitterze czy intagramie przypomina wszystkim, ja bardzo za Mac Millerem tęskni.

Mac Miller zostawił po sobie jednak dużo więcej niż rozpaczającą Arianę Grande. Przede wszystkim, spory dorobek muzyczny. Po drugie, mnóstw kasy....

HOT TEMAT
Ariana Grande Instagram

Autor: instagram.com/arianagrande/

Ariana Grande Instagram

Ariana Grande nie zaszczyciła gali Grammy 2019 swoją obecnością. Gwiazda nie pojawiła się na imprezie przez konflikt z organizatorami. Mimo to pokazała się fanom w sukni, którą miała uszytą specjalnie na tę okazję. Teraz fani dopatrują się ukrytych przekazów zaszytych... w sukni. Czy była ona hołdem dla zmarłego Mac Millera?

Mac Miller zostawił po sobie ogromny majątek

Po śmierci Mac Millera jego rodzina założyła fundusz The Mac Miller Circles, który działa na rzecz dzieci z Pittsburgha. Do tej pory udało się zebrać na nim już ponad milion dolarów!

Jednak fundusz to nie wszystko. Mac Miller zostawił swojej rodzinie naprawdę spory spadek. Jego wysokość oszacował portal TMZ. Poza gigantycznymi sumami na kontach bankowych było jeszcze sporo innych rzeczy.

>> Ariana Grande lansuje się na śmierci Mac Millera? W jej obronie stanęła wściekła Halsey

Mac Miller zostawił rodzinie 200 akcji Facebooka wartych 32 tysiące dolarów. Poza tym wszystkie swoje nieruchomości oraz samochody.

TMZ szacuje, że rodzina Mac Millera otrzymała po zmarłym raperze ok. 4,5 miliona dolarów.

NAJNOWSZE