Reality show

Love Island 8 - co dzieje się u uczestników programu? Tak potoczyły się ich losy

2024-02-27 16:32

Love Island to już kultowy program. Od lat widzowie z zaciekawieniem śledzą przeżycia uczestników, którzy na Wyspie Miłości poszukują związku na cały życie. Od zakończenia ostatniej edycji minęło już kilka miesięcy. Wiele osób interesuje, jak potoczyły się losy najpopularniejszych osób z obsady. Co słychać u zwycięzców i finalistów?

Love Island co roku przyciąga przed ekrany telewizorów setki tysięcy widzów. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych edycji. Już wkrótce na antenie TV4 pojawi się dziewiąty sezon, w którym na pewno nie będzie brakowało dramatów, łez, śmiechu i miłości. Wcześniej warto jednak sprawdzić, czy udział w programie był dobrym pomysłem dla uczestników poprzedniej edycji. Love Island 8 wygrali Laura Gołaszewska i Armin Pawlak. Dla tych, którzy im kibicowali, mamy dobre informacje. Nadal są razem! Poza budowaniem relacji Laura zajmuje się tworzeniem contentu na Instagrama, a Armin skupił się na karierze sportowej. Co dzieje się u innych osób?

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Love Island 8 - losy uczestników po programie

Zdobywcy drugiego miejsca - Jaqueline i Bartek - nie są razem. Parą nie zostali też Karolina Gackowska i Rafał Rużyło. Oboje aktualnie skupiają się na sportowej karierze. Ona jako bokserka, a on jako trener personalny. Ostatnim finalistom - Oliwce i Adamowi - również się nie powiodło. Jedyną parą z finału, której faktycznie się poszczęściło, są jego zwycięzcy.

Love Island 9 - premiera. Kiedy i gdzie oglądać?

Najnowsza odsłona Love Island. Wyspa miłości będzie mieć premierę już w poniedziałek, 4 marca 2024 roku, o godzinie 22:00 w TV4. Kolejne odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedzielę, o tej samej porze.