Love Island 3: Stella i Piotr odpadli z programu. Kto wszedł do finału?

2021-04-09 7:32 mm
Love Island 3 - pary w finale
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Ostateczne rozstrzygnięcie 3. edycji Love Island Polska zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już, która z czterech par odpadła z programu, a które weszły do wielkiego finału. Zgodnie z przewidywaniami, willę opuściła para, która zdobyła najmniej głosów w sondzie Hotplota.pl. Czy sprawdzą się także przewidywania naszych czytelników odnoście zwycięzców trzeciej edycji randkowego show Polsatu?

I już wszystko jasne! W czwartek 8 kwietnia dowiedzieliśmy się, kto wszedł do finału Love Island 3. Pary walczyły do ostatniej chwili, aby przekonać widzów i siebie nawzajem o szczerości swoich uczuć. Niestety zasady Love Island są nieubłagane - jedna z nich musiała odpaść. 

Od początku tej edycji pytamy czytelników Hotplota.pl, która para powinna wygrać program. Wyniki naszego głosowania kolejny raz pokryły się z werdyktem, który usłyszeli uczestnicy show. Tuż przed wielkim finałem Love Island 3 willę musieli opuścić Stella i Piotr. To właśnie oni mieli najmniej głosów w naszej sondzie.

Finałowe pary Love Island 3

Czas na ostateczną bitwę. Po odejściu Stelli i Piotra do finału Love Island 3 weszły następujące pary:

  • Ania i Czarek
  • Caroline i Mateusz
  • Waleria i Piotr

Zobaczcie szczęśliwych finalistów tej edycji Wyspy Miłości.

Która z par wygra finał Love Island 3? Jaka będzie decyzja uczestników - oboje wybiorą miłość, czy może... któreś z nich wskaże na kopertę z pieniędzmi?

O tym przekonamy się już wkrótce, a tymczasem przypominamy, że wciąż możecie oddawać swój głos na ulubioną parę show. Sondę z głosowaniem znajdziecie powyżej.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE