Louis Tomlinson spełnił marzenia 83-latka. Tak powstało niezwykłe video Two of Us!

2019-04-25 9:46
Louis Tomlinson i 83-letni Richard
Autor: youtube.com

Louis Tomlinson wrócił z teledyskiem do piosenki Two of Us. Piosenkarz stworzył wyjątkowy klip, na którym uwiecznił swoje spotkanie z 83-letnim Richardem. Mężczyzna stracił dwa lata temu żonę. Louis poczuł z nim niezwykłą więź i postanowił spełnić kilka jego marzeń - panowie wybrali się razem na rollercoaster czy tor wyścigowy... zobaczcie wzruszające video Two of Us!

Tuż po wydaniu singla Two of Us, w którym Louis Tomlinson oddaje hołd swojej zmarłej pod koniec 2016 roku mamie, na piosenkarza spadła kolejna tragedia. W połowie marca zmarła nagle jego 18-letnia siostra, Felicite. Muzyk odwołał zaplanowane występy i z dala od mediów przeżywał tę tragedię.

W wyniku kilku tygodni rozmyślań Louis Tomlinson ogłosił ostatnio, że zmienił swoje spojrzenie na muzykę. Piosenkarz zapowiedział, że nie będzie tworzył utworów, które podbiją listy przebojów, a utwory, które popłyną prosto z jego serca.

>> Louis Tomlinson NIE będzie tworzył popu?! Po śmierci siostry zmienił priorytety

HOT TEMAT
Justin Bieber i Ariana Grande (22.04)

Autor: Aaron P/bauergriffin.com/East News

Justin Bieber wystąpił na Coachelli 2019 z Arianą Grande! Chce znów być "księciem popu"?

Louis Tomlinson - video Two of Us

Bez wątpienia takim odruchem serca było spotkanie Louisa Tomlinsona z 83-letnim Richardem. Wzruszony historią mężczyzny muzyk postanowił spełnić kilka jego marzeń, a całość uwiecznić w formie teledysku Two of Us. Louis Tomlinson nie bez powodu poczuł wyjątkową więź z 83-latkiem. Dwa lata temu Richard stracił żonę. W podobnym czasie zmarła mama Louisa, Johannah Deakin.

Mniej więcej miesiąc temu spotkałem niesamowitego mężczyznę o imieniu Richard. Miał kilka rzeczy, które chciał zrobić, więc pomyślałem, że mu pomogę. Ten film jest dla mnie szczególnie istotny i potężny. Richard jest klasycznym przykładem nieustraszonego człowieka, który w świetle tragedii wciąż zmusza się do życia tak radosnego i szczęśliwego, jak to możliwe.

- napisał Louis Tomlinson.

W video Two of Us poznajemy historię Richarda. W wieku 17 lat mężczyzna zaczął grać w pubach, później był też taksówkarzem, aktorem i wokalistą. Swoją przygodę z muzyką zakończył, gdy musiał zająć się poważnie chorą żoną.

>> Selena Gomez: Nowa płyta będzie o niej! "Każda piosenka to historia, którą przeżyłam"!

Nie mogła zostać sama. Niestety, już odeszła - tego Bożego Narodzenia miną dwa lata od jej śmierci. Często z nią rozmawiam, nawet jeśli jej tu nie ma.

- opowiada w teledysku Two of Us mężczyzna.

W pewnym momencie klipu pojawia się napis:

Straciłem kogoś w podobnym czasie. Moją mamę

We wzruszającym video Two of Us widzimy, jak Louis Tomlinson i 83-letni Richard odbywają wspólną podróż helikopterem, przejażdżkę rollercoasterem czy rajd samochodowy po torze wyścigowym. Kulminacyjnym momentem teledysku jest spełnienie najważniejszego marzenia Richarda - występu na scenie. To, jak wypadł, musicie zobaczyć już sami...

NAJNOWSZE