Louis Tomlinson (11.04)

i

Autor: Rex Features/East News

Louis Tomlinson opowiada o mamie. Ten wywiad nagrano przed śmiercią Felicite

2019-04-11 13:50

Louis Tomlinson przechodzi wyjątkowo trudny czas w swoim życiu. Nieco ponad dwa lata temu piosenkarz stracił mamę, a zaledwie przed miesiącem zmarła nagle jego siostra, 18-letnia Felicite. Z powodu śmierci dziewczyny Louis zawiesił promocję swojego nowego singla Two of Us, który stworzył jako hołd dla mamy. Tuż przed śmiercią Felicite Luis udzielił wywiadu, który właśnie trafił na antenę.

Louis Tomlinson ma za sobą dwie, wielkie tragedie. Tuż po zawieszeniu działalności One Direction, gdy piosenkarz miał z radością skupić się na solowej karierze, spadła na niego najgorsza wiadomość o śmierci jego mamy. 43-letnia Johannah Deakin zmarła w grudniu 2016 po walce z białaczką. Tym samym Louis nie tylko musiał walczyć własną samotnością, ale i wziąć na siebie ciężar odpowiedzialności za młodsze siostry.

Gdy wydawało się już, że muzyk wychodzi na prostą, zmarła jego 18-letnia siostra, Felicite. Zaledwie kilka dni po premierze jego piosenki Two Of Us dziewczyna odeszła w swoim domu w Londynie. Felicite zmarła po zatrzymaniu akcji serca. Gdy na miejsce przyjechała karetka, było już za późno.

- mówił Louis Tomlinson.

Serce łamie się na myśl, że kilka dni później znów przeżywał tragedię...

Louis Tomlinson w ostatnim wywiadzie

Teraz stacja ITV wyemitowała wywiad, który przeprowadziła z Louisem Tomlinsonem zaledwie pięć dni przed śmiercią Felicite Tomlinson. Piosenkarz opowiadał w nim o tym, jak przeżywał żałobę po mamie i o piosence Two Of Us, którą jej poświęcił.

HOT TEMAT
Liam Payne (11.04)

Autor: Zibi / WENN.com/agefotostock/East News

Liam Payne nie dostał roli w West Side Story. "Byłem w ostatniej piątce!"

Możemy mówić o tym trochę więcej i dlatego myślę, że dobrze się czuję śpiewając te teksty i mówiąc o tym publicznie ... Moja mama zawsze chciała, żebym grał na fortepianie… naprawdę wiem, że podoba jej się ten pomysł, a dzięki tej piosence i wideo po prostu poszedłem w to i myślę, że się udało. Mówiłem kilka razy, to są rzeczy, które sprawiły, że proces żałoby był dla mnie nieco łatwiejszy ...Za każdym razem, gdy spędzam czas z Freddiem… czujesz tyle miłości i nie ma znaczenia, co się dzieje w tym momencie, o którym myślisz. Te chwile z nim są bezcenne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE