Lil Wayne i Denise Bidot pozują na Instagramie. Fani patrzą na dredy rapera! „Zetnij je podczas snu”

2020-07-30 15:00 AM
Lil Wayne
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Lil Wayne w czerwcu na Instagramie pochwalił się nową dziewczyną, Denise Bidot. Chociaż rzadko publikują wspólne fotki, to miłość kwitnie. Dziewczyna właśnie pokazała fotkę, która ma być na to dowodem. Tylko fani zamiast zwrócić uwagę na zakochanych skupili się na… dredach rapera. Proszą Denise, by je ścięła!

Lil Wayne od co najmniej czerwca jest w szczęśliwym związku z modelką Denise Bidot. Ich miłość kwitnie, mimo że nie chwalą się tym przy każdej możliwej okazji w mediach społecznościowych. Na dowód tego Bidot pokazała zdjęcie z raperem. Internauci jednak zamiast zachwycić się parą, skrytykowali dredy Lil Wayne'a! Mało tego, błagali nawet by modelka je ścięła!

Wrzucając fotkę na Instagram, Denise Bidot z pewnością nie spodziewała się takiego negatywnego odzewu. Modelka pozowała w objęciach rapera, który czule całował ją w policzek. Fotkę podpisała:

Dziękuję za to, że kochasz mnie. Zanim pojawiłeś się w moim życiu nie wiedziałam, czym jest miłość. Mój król.

Słodka fotka z pewnością spodobała się wielu internautom, ale niektórzy fani nie potrafili przejść obojętnie obok fryzury rapera, którą ostro skrytykowali. Interpretując ich komentarze można wnioskować, że nie mają nic do samych dredów, ale do sposobu w jaki są one wykonane. Fani twierdzą, że są zrobione bardzo niedbale! Korzystając z okazji apelowali do modelki, by sięgnęła po nożyczki i je obcięła!

Zetnij je podczas snu… dzięki.

– prosił jeden z fanów.

Czy może po prostu ściąć te włosy? W tym momencie zwisają z niczego.

Chcę tylko, żeby Lil Wayne ściął te gałęzie.

– apelował kolejny internauta.

Nie będziemy oceniać wyglądu Lil Wayne'a, pozostawimy to Wam. Miejcie tylko na uwadze, że artyści rządzą się swoimi prawami… 😉

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE