Lil Nas X wkradł się na wesele fanów i… zatańczył do swojej piosenki!

2020-02-24 11:31 AM
Lil Nas X
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Wyobraźcie sobie, że Wasze wesele zostaje przerwane przez Waszego idola! Niezapomniane uczucie prawda? Takiej sytuacji mogła doświadczyć pewna para z Orlando. Ich przyjęcie weselne przypadkowo uświetnił raper Lil Nas X!

Lil Nas X spędzał wolny czas w parku rozrywki Disneya w Orlando. W tym samym czasie pewna zakochana para postanowiła właśnie tam zorganizować wesele. Zabawa trwała w najlepsze a z głośników leciał właśnie słynny utwór rapera, którego nagrał z Billy Ray Cyrusem „Old Town Road”. To wprawiło gwiazdę rapu w wyjątkowo dobry nastrój. Nie czekał ani chwili i wszedł na weselu, by za chwilę znaleźć się na parkiecie i zatańczyć do swojego kawałka. Fani zostali wprawieni w osłupienie, a żeby nikt nie myślał, że to plotka, to sam Lil Nas X potwierdził to na Twitterze publikując filmik, jak tańczy z panną młodą. Napisał też, że rozbił wesele! 

Wejście rapera na wesele wzbudziło niemałe zamieszanie. Jeden z gości miał krzyknąć:

„Co do cholery się teraz dzieje?”.

Według większości fanów świeżo upieczone małżeństwo z Orlando powinno się cieszyć, że na ich weselu pojawił się raper. Ponieważ dla wielu byłoby to spełnieniem marzeń!

„Zostawię moją partnerkę, jeśli zobaczę ciebie na przyjęciu weselnym”. – zapewniał jeden z fanów.

LIL NAS X ODWIEDZIŁ DZIECI Z ORGANIZACJI CHARYTATYWNEJ

To nie wszystkie niespodzianki jakie w tym dniu wykonał raper. Po tańcach na weselu, Lil Nas X udał się na spotkanie z dziećmi z organizacji charytatywnej, która pomaga im w walce z przewlekłymi chorobami.

Jak widać, Lil Nas X nawet w czasie wolnym od pracy myśli o fanach i o potrzebujących!

Lil Nas X
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER
Seksowna żona Martyniuka na premierze filmu "Zenek"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE