Lil Nas X rozstał się z partnerem? Zapewniał, że to ten jedyny!

2021-10-01 11:52 AM
Lil Nas X
Autor: Rex Features/East News

Zaledwie kilka miesięcy temu raper Lil Nas X zdradził, że jest szczęśliwie zakochany. Mało tego, deklarował nawet, że w końcu trafił na tego jedynego. Chyba zbyt pospieszył się z tak odważnymi słowami. Zagraniczne media donoszą, że raper znów jest singlem!

Lil Nas X w 2019 roku zrobił coming out i oznajmił światu, że jest gejem. I choć dla niektórych było to sporym zaskoczeniem, to artysta był niemal pewny, że wszyscy wiedzą, jaka jest jego orientacja seksualna.

Nie tak dawno, jak w sierpniu raper w jednym z wywiadów zdradził, że jest szczęśliwie zakochany. Choć nie powiedział, kto miał być jego wybrankiem, to przyznał, że czuje, że to ten jedyny..

Lil Nas X znów jest do wzięcia

Niestety sprawy chyba nie potoczyły się tak jak powinny. W rozmowie z Andy Cohenem, Lil Nas X zasugerował, że znów jest singlem!

Miałem kogoś. Zdecydowałem, że już nie chcę.

– mówił.

Andy Cohen chcąc dowiedzieć się czegoś więcej, odparł, że z pewnością ma już mnóstwo wielbicieli.

Zdecydowanie jest kilka osób. Na pewno kilka osób.

 – dodał raper.

Nie sądzę, żebym chciał mieć teraz jakiegoś faceta, wiesz? Chcę po prostu popracować nad muzyką i od czasu do czasu wiesz, może kogoś pocałuje.

– wyznał.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która członkini rodziny królewskiej urodziła dziecko?

Lil Nas X chyba nie ma szczęścia w miłości. We wcześniejszym wywiadzie, kontrowersyjny raper przyznał, że wcześniej trafiał zarówno na dobrych, jak i złych partnerów.

Miałem kilku dobrych i złych chłopaków. Wielu z nich było emocjonalnie niedostępnych lub mieli dużo niepewności i tak dalej.

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO
NAJNOWSZE