Lil Masti

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News / Screen/Instagram/@lilmasti Aniela Bogusz wspomina życie na gospodarstwie

Lil Masti pokazała życie na gospodarstwie. Wychowała się wśród koni

2022-11-14 11:48

Lil Masti odwiedziła swoje rodzinne strony i pokazała fanom miejsce, w którym spędziła dzieciństwo. W gospodarstwie nie ma mowy o nudzie, a freak-fighterka pokazała swój plan dnia sprzed 22 lat.

Aniela Bogusz znana jako Lil Masti to influencerka, która popularność zyskała dzięki edukacyjnym filmikom na temat seksu, publikowanym na YouTubie pod pseudonimem SexMasterka. Aniela dała się również poznać, jako uczestniczka Fame MMA oraz High League, a doświadczenie na macie zyskała trenując 6 lat zapasy. Obecnie skupia się na prowadzeniu Instagrama i życiu rodzinnym u boku swojego narzeczonego Tomasza Woźniakowskiego. Od czasu do czasu odwiedza rodzinne strony, a ostatnią wyprawę na wieś zrelacjonowała na Instagramie, na którym jej aktywność śledzi 1,1 miliona użytkowników.

Lil Masti ciężko pracowała w obejściu: "wszystko trzeba podporządkowywać pod konie"

Lil Masti pokazała fanom, jak wyglądało jej życie zanim wyprowadziła się z rodzinnego domu. Gdy tylko zobaczyła się z mamą, ta przydzieliła jej mnóstwo zadań, które trzeba wykonać w obejściu. Aniela przyznała, że od dziecka była nauczona dyscypliny, a to co mówiła mama, zawsze było święte: "Twarda baba wychowała twarde dziecko" - podsumowała.

Z racji tego, że mamy stadninę koni, no to tutaj jest harmonogram dnia, no bo wszystko trzeba podporządkowywać pod konie i wyrobić się w ciągu całego dnia z tym całym obrządkiem, z jakimiś tam i innymi rzeczami, bo za chwilę przyjdzie zmrok - przyznała Aniela.

Aniela, jako mała dziewczyna rozpisywała sobie harmonogram dnia, z jedną z takich rozpisek opublikowała w social mediach. Przyznała, że jestem niezmiernie wdzięczna mamie za to, że wychowała ją w takiej dyscyplinie, ponieważ dzięki temu osiągnęła tak wiele. Przy okazji w szczegółach opowiedziała, jak wygląda praca na gospodarstwie.

Konie trzeba karmić dwa/trzy razy dziennie, plus poić je jeśli stoją w stajni stoją w stajni. (...) Trzeba obrządzić im miejsce w którym stoją, czyli boks. Wyrzucić gnój, pościelić nową słomę, więc to wszystko zajmuje storo czasu, a do tego są jeszcze prace na gospodarstwie, prace w ogrodzie. U nas jeszcze były, jak myłam młodsza to były małe dzieci - moja siostra i mój młodszy brat, którymi trzeba było się zająć, posprzątać w domu, posprzątać podwórko, odrobić lekcje - wymieniła szczegółowo.

Lil Masti przy okazji zaprezentowała swoją mamę, która prowadzi konto na Instagramie, na którym pojawiają się treści na temat zdrowego stylu życia, dobrej, dzikiej żywności - głównie wege oraz lumpeksowej mody.

Lil Masti

i

Autor: Screen/Instagram/@lilmasti Lil Masti na gospodarstwie
Lil Masti

i

Autor: Screen/Instagram/@lilmasti Lil Masti na gospodarstwie
Lil Masti

i

Autor: Screen/Instagram/@lilmasti Lil Masti na gospodarstwie
Lil Masti

i

Autor: Screen/Instagram/@lilmasti Lil Masti na gospodarstwie
SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061