Lil Masti

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@lilmasti Lil Masti z ukochanym na egzotycznych wakacjach - nie szczędzili sobie czułości

Lil Masti nie szczędzi czułości ukochanemu. Poniosło ich na plażowym leżaku

2022-09-12 15:34

Aniela Bogusz znana w sieci jako Lil Masti nie potrafi oprzeć się przed dodawaniem na Instagramie pikantnych zdjęć i nagrań. Była SeksMasterka coraz śmielej pokazuje również swojego ukochanego, z którym mija im w tym roku osiem wspólnych lat. Ich miłość ciągle kwitnie, co wyraźnie widać w mediach społecznościowych.

Aniela Bogusz zasłynęła w sieci wiele lat temu jako specjalistka od spraw związanych z seksem. Youtuberka występowała przed kamerką w erotycznych strojach prezentując gadżety dla dorosłych. Jak sama wspominała, wszystkie "zabawki" testowała ze swoim "Tygryskiem". Tajemniczy kochanek długo pozostawał w cieniu, aż któregoś dnia Aniela postanowiła przedstawić światu swoją miłość.

Lil Masti nie może oprzeć się swojemu "Tygryskowi"

Lil Masti przebywa obecnie wraz z Tomaszem Woźniakowskim na egzotycznych wczasach w Turcji. Gwiazda internetu od kilku dni dodaje na Instagram zdjęcia i filmiki z wakacji, na których widzimy jak pozuje w strojach kąpielowych, czy wije się nad brzegiem morza. Podczas błogiego odpoczynku na leżaku nie mogła oprzeć się swojemu mężczyźnie. Była SeksMasterka nie szczędziła mu czułości, a filmikiem z gorącą sceną podzieliła się na InstaStory.

Lil Masti od 8 lat jest szczęśliwie zakochana w Tomaszu, a co więcej, w planach mają posiadanie potomstwa: "Już się przygotowujemy z Tomkiem. Zdrowo się odżywiamy, nie pijemy alkoholu, czytamy książki o wychowaniu i rozwoju dziecka. Ja biorę też kwas foliowy". Zawodniczka MMA jest również gotowa na to, aby na jakiś czas przerwać karierę i całkowicie oddać się wychowywaniu dziecka: "Na pewno będę mieć przerwę, ale myślę, że dziecko będzie dla mnie największą motywacją, żeby potem powrócić do formy po ciąży. WALCZĄCA LIL MAMA, BRZMI POTĘŻNIE". Nic, tylko czekać na dobre wieści!

Lil Masti

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@lilmasti Lil Masti dodała gorące wideo z ukochanym. Nie szczędzili sobie czułości na plażowym leżaku
NAJGORSZY PRZEDMIOT NA ŚWIECIE - Kasia Węsierska o WF-ie | ESKA XD - Fit vlog #57