Lil Masti pokazała reakcję narzeczonego na ciążę. TO poruszyło fanów!

i

Autor: Akpa

Lil Masti pokazała reakcję narzeczonego na ciążę. TO poruszyło fanów!

2023-01-09 15:28

Nie tak dawno Lil Masti poinformowała swoich fanów, że jest w ciąży. Gwiazda nie ukrywa, że lubi dzielić się życiem prywatnym ze swoimi obserwatorami. Postanowiła pokazać im nie tylko swoją reakcję na tę pozytywną wiadomość, ale również jej narzeczonego. To, jak zareagował, wywołało szczere emocje wśród komentujących!

W ubiegłym tygodniu Aniela Bogusz poinformowała fanów, że spełniła jedno ze swoich marzeń - udało jej się zajść w ciążę. Jeszcze w listopadzie przyznała, że rezygnuje z udziału w galach freak fightowych, gdyż planuje założyć rodzinę. Jej obserwatorzy nie spodziewali się jednak, że uda jej się to tak szybko. Celebrytka chętnie dzieli się publicznie chwilami ze swojego życia prywatnego. Ta kwestia nie jest wyjątkiem. Pokazała nie tylko swoją reakcję na tę pozytywną wiadomość, ale również moment, w którym powiedziała o tym swojemu narzeczonemu. Pod wideo pojawiło się mnóstwo emocjonalnych komentarzy!

Joanna Opozda z zakazem wstępu do kawiarni. Powód jest jasny!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Reakcja narzeczonego Lil Masti na ciążę

Lil Masti ujawniła reakcję jej narzeczonego na wiadomość o ciąży. Kobieta wręczyła mu pozytywne testy ciążowe, jako przedwczesny prezent świąteczny. Reakcja mężczyzny jest bezcenna! Na te wieści zarumienił się i wyglądał, jakby był w szoku! Przyznał, że sam nie spodziewał się, iż tak wcześnie im się powiedzie. W końcu w listopadzie influencerka ogłosiła, że rozpoczynają starania, a niespełna miesiąc później informowała ukochanego o tym, że za dziewięć miesięcy urodzi się dzidziuś!

Marina i Wojciech Szczęsny przekazali wspaniałe wieści. Posypały się gratulacje

Fani rozczuleni reakcją

Fani byli rozczuleni reakcją mężczyzny na wiadomość o ciąży. Posypały się komentarze, w których byli zachwyceni filmikiem i tym, co łączy zakochaną parę!

Piękna miłość - napisała użytkowniczka TikToka.

ALE TO JEST SŁODKIEEEE - zachwyciła się obserwatorka.

Jejku, jak Wy ładnie się do siebie zwracacie, tak ciepło, kulturalnie, z miłością, szacunkiem... pięknie po prostu. Aż miło Was słuchać - podsumowała kobieta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE