Liam Payne ma coraz lepszy kontakt ze swoją byłą! Maya Henry powinna się obawiać?

2021-04-08 15:00 AM
Liam Payne i Maya Henry
Autor: SplashNews.com/East News

Związek Liama Payne i Cheryl Cole niestety nie przetrwał. Para rozstała się w 2018 roku po dwóch latach związku. Para jednak nigdy nie będzie w stanie o sobie zapomnieć, ponieważ łączy ich 4-letni synek Bear.

Liam Payne i Cheryl Cole mimo rozstania wciąż utrzymują większy lub mniejszy kontakt. Do mediów co jakiś czas napływają informacje o tym, jak w rzeczywistości wygląda ich relacja. Czasem zagraniczne tabloidy rozpisują się o tym, że była para ma ze sobą kontakt tylko przez wzgląd na syna. Innym razem zapewniają, że ich relacja jest naprawdę dobra. Jak jest teraz?

Mimo rozstania Liama Payne ze starszą o 10 lat piosenkarką Cheryl była para wciąż utrzymuje ze sobą kontakt. Wszystko przez to, że wspólnie wychowują synka. I choć po rozstaniu każdy z nich poszedł w swoją stronę to być może związana z Liamem Maya Henry będzie nieco zazdrosna.

Od jakiegoś czasu Liam i Cheryl mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Jest on podobno lepszy niż kiedykolwiek wcześniej… Była para rozmawia ze sobą za pomocą aplikacji FaceTime, co sprawia, że nawet ograniczenia związane z pandemią nie są im straszne. Oczywiście rozmowy z ex dotyczą głównie 4-letniego synka.

Maya Henry będzie zazdrosna o Cheryl?

Czy więc Maya Henry ma powody do obaw? Tego nie wiadomo, ale sądząc po tym, że modelka naprawdę wspiera ukochanego i angażuje się w pomoc przy wychowaniu Beara nie powinna raczej czuć się zagrożona. Zarówno Liam jak i Cheryl wielokrotnie powtarzali, że etap związku mają już za sobą.

Liam i Cheryl nie mogli dogadać się w związku, ale za to świetnie dogadują się przy wychowywaniu dziecka. Niedawno Payne podczas wywiadu miał powiedzieć:

Cheryl jest dosłownie najlepszą osobą do współwychowania dziecka. Bez stresu. Jest bardzo, bardzo zrelaksowana i spędzamy dużo czasu na FaceTime. Było naprawdę cudownie i jestem bliżej nich niż kiedykolwiek wcześniej, co jest naprawdę miłe. 

– wyznał 27-letni piosenkarz.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE