Liam Payne kopiuje Harry'ego Stylesa? Takiej stylizacji się po nim nie spodziewaliście

2020-02-18 15:07 kp

Liam Payne po zawieszeniu działalności One Direction wybrał swój styl, zarówno muzyczny, jak i w wizerunku - piosenkarz poszedł w kierunku popu i R&B, a w swoich stylizacjach często nawiązuje do hiphopu. Okazuje się, że nieco bardziej modowy styl, który pokazał ostatnio, bardzo przypadł do gustu jego fanom!

Liama Payne i Harry'ego Stylesa z pewnością trudno nazwać przyjaciółmi. Już w 2015 roku autor Strip That Down podpadł fanom Hazzy, gdy powiedział w wywiadzie, że nie pozwoliłby mu zaopiekować się swoim dzieckiem, by to "nie zaczęło się ubierać w sposób, jakiego nie rozumie". Tymczasem wiele wskazuje na to, że to właśnie Harry był inspiracją ostatniej stylizacji Liama Payne!

Wokalista pojawił się ostatnio w Berlinie, gdzie uczestniczył w rozdaniu nagród Laureus World Sports Awards 2020. Piosenkarz zaskoczył wszystkich, pojawiając się na ściance w bardzo oryginalnym garniturze.

Liam Payne jak Harry Styles?

Wyraźnie odchudzony Liam Payne wybrał na tę okazję czerwony, dwurzędowy garnitur z podwiniętymi spodniami, do których dobrał czarne glany. Dotąd tak odważne kolory królowały głównie w stylizacjach Harry'ego Stylesa, którego zresztą Liam kilkakrotnie krytykował.

Nie mógłbym się w to ubierać. Wyglądałbym ch*** dziwacznie.

- tak podsumował styl kolegi w jednym z wywiadów z końca ubiegłego roku. Choć Liam Payne próbował ocieplać później wizerunek, gratulując Harry'emu Stylesowi premiery drugiej płyty, niesmak wśród fanów Hazzy pozostał.

A może Liam Payne postanowił sprawdzić, czy rzeczywiście tak źle wyglądałby w stylu autora Sign of The Times? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE