Liam Hemsworth wrócił na Instagram! Były Miley Cyrus milczał od miesięcy

2021-04-21 9:24 kp
Liam Hemsworth
Autor: Media-Mode / SplashNews.com/East News

Po rozstaniu z Miley Cyrus Liam Hemsworth całkowicie zmienił swoje życie. Aktor, który za sprawą bardzo medialnej żony żył w samym centrum machiny showbiznesu, po ich głośnym zerwaniu na stałe opuścił USA i przeprowadził się do rodzinnej Australii. Od tamtego momentu rzadko pojawia się w mediach, a również jego Instagram świeci pustkami. Teraz gwiazdor zrobił wyjątek.

Koniec związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha w sierpniu 2019 roku było zdecydowanie najgłośniejszym rozstaniem tamtego roku. Zaledwie dziewięć miesięcy po ślubie (i po dziesięciu latach związku) wokalistka nieoczekiwanie rzuciła aktora i rzuciła się w wir romansów - najpierw z Kaitlynn Carter, a następnie z Cody Simpsonem. Dla Liama był to szok. By odreagować, aktor natychmiast wyjechał z Ameryki do rodzinnej Australii.

To właśnie tam Liam Hemsworth zaczął układać sobie życie na nowo. Gwiazdor zamieszkał w pobliżu swoich braci i poświęcił się relacjom z rodziną. Znalazł też nową miłość - od dawna aktor spotyka się z Gabriellą Brooks. Para bardzo dba jednak o swoja prywatność i nie dzieli się w sieci wspólnymi zdjęciami. Liam, nauczony doświadczeniem, postanowił nie dawać już tabloidom tematów do plotek na jego temat.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Liam Hemsworth znów na Instagramie

Od momentu rozstania z Miley Cyrus Liam Hemsworth mocno ograniczył też swoją aktywność na Instagramie. Aktor rzadko dzieli się swoimi zdjęciami, zamiast tego publikując ewentualnie posty z ważnymi dla niego tematami. Teraz zrobił wyjątek i przeprowadził na Instagramie tzw. aktualizację twarzy :) Dzięki temu możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda.

Ściąć włosy?

- napisał krótko pod nowym selfie. Rzeczywiście, gwiazdor doczekał się całkiem bujnej czupryny - część fanów zapewne będzie zaskoczonych faktem, jak mocno kręcą się jego włosy.

Tęskniliście za nim?

NAJNOWSZE