Lewis Hamilton

i

Autor: HOCH ZWEI/HochZwei/East News

Lewis Hamilton otwiera sieciówkę z roślinnymi burgerami. On też jest wege!

2019-08-29 18:43

Coraz więcej gwiazd na świecie deklaruje, że nie je mięsa i do tego samego zachęca swoich fanów. Dziś specjaliści od żywienia nie mają już wątpliwości, że mięso nie jest niezbędne w prawidłowej diecie, a ekolodzy - że jego produkcja poważnie zagraża środowisku. A co z tymi, którym trudno zrezygnować z burgerka? Na pomoc przychodzi Lewis Hamilton!

Po wejściu na profil Lewisa Hamiltona na Instagramie próżno szukać tam informacji o tym, że jest jednym z najsłynniejszych kierowców Formuły 1 na świecie. Zamiast tego, w swoim opisie gwiazdor zamieścił na początku dwa krótkie zdania: "Dieta roślinna. Kocham zwierzęta".

Wobec takiego wstępu najnowsza działalność Lewisa Hamiltona nie może już nikogo dziwić. Gwiazdor chce przekonywać swoich fanów do przejścia na wegetarianizm i w tyn celu otwiera sieć restauracji, w których klienci będą mogli zamówić... w pełni roślinne burgery!

Lewis Hamilton sprzedaje wege-burgery

W celu stworzenia swoich wegetariańskich burgerów Lewis Hamilton nawiązał współpracę z organizacją hotelarska The Cream Group i inwestorami, w tym ambasadorem UNICEF Tommaso Chiabrą. Pierwsza restauracja sieci Neat Burger zostanie otwarta już 2 września na Regent's Street w Londynie. W ciągu następnych 24 miesięcy kierowca Formuły 1 planuje otworzyć kolejnych 14 knajpy z roślinnymi burgerami na całym świecie.

>> Te gwiazdy są weganami. Zachęciły Was do diety?

W menu Neat Burger, które szefowie kuchni stworzyli we współpracy z Beyond Burger, znalazły się trzy roślinne burgery o nazwach The Neat, The Cheese oraz The Chick'n. Dla chętnych znajdzie się też bezmięsny hot-dog.

Wygląda zachęcająco, prawda?

Wegeburger

i

Autor: Instagram/ Lewis Hamilton
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE