Leonardo DiCaprio i 10-letnia Julia Butters na SAG Awards 2020! Leo to urodzony tata!

2020-01-20 13:56 nk
Leonardo DiCaprio i Julia Butters na SAG Awards 2020
Autor: Robert Gauthier/Polaris Images/East News

Leonardo DiCaprio co prawda w wieku 45 lat nie dorobił się ani żony, ani dzieci, ale jego nowe zdjęcia z gali SAG Awards 2020 z młodziutką gwiazdą Pewnego Razu w Hollywood, Julią Butters, zdają się sugerować, że jest gotowy na tacierzyństwo! Pytanie, czy Camila Morrone też jest gotowa na dziecko...

19 stycznia w Los Angeles odbyła się gala wręczenia jednych z najważniejszych nagród amerykańskiego przemysłu filmowego. Na ceremonii Gildii Aktorów Ekranowych pojawiła się cała hollywoodzka śmietanka. Nie zabrakło też obsady filmu Pewnego Razu w Hollywood. Dzięki temu filmowi Brad Pitt triumfował w kategorii Najlepszy aktor drugoplanowy.

Przy stoliku obok Brada siedział jego kolega z planu filmu Quentina Tarantino, Leonardo DiCaprio.

Leo DiCaprio z Julią Butters jak tata z córeczką

Na gali SAG Awards 2020 wśród gwiazd na sali kręciło się sporo fotoreporterów, spragnionych sensacyjnych ujęć. Udało im się np. przyłapać Brada Pitta i Jennifer Aniston na małych czułościach po wręczeniu obojgu nagród, a wcześniej także samego Brada z uwagą oglądającego, jak jego była żona odbiera statuetkę.

Również Leonardo DiCaprio został przyłapany w nietypowej dla siebie sytuacji...

W pewnym momencie do Leo DiCaprio podeszła Julia Butters. 10-latka zagrała u boku laureata Oscara w filmie Pewnego Razu w Hollywood. Podczas ich spotkania na gali SAG Awards 2020 w oczach dziewczynki było widać czystą fascynację sławnym "kolegą" z planu. On zaś, rozmawiając z Julią, z klasycznego hollywoodzkiego playboy'a zmienił się w troskliwego "tatusia"! Objął nawet dziewczynkę ramieniem, kiedy z nią rozmawiał, a na jego twarzy pojawił się dobrotliwy uśmiech.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE