Gwiazda Orange Is The New Black Laverne Cox i jej przyjaciółka zaatakowane przez transfoba

2020-11-30 20:03 es
 Laverne Cox
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Laverne Cox zyskała sławę dzięki Orange Is The New Black. Jednak postać Sophii Burset przyniosła jej też kłopoty. Aktorka i jej przyjaciółka zostały zaatakowane przez transfoba!

Serial Orange Is The New Black rozsławił sporo nazwisk. Jednym z nich jest Laverne Cox. Wystąpiła jako Sophia Burset i zdobyła sławę. Rola przyniosła jej nominację do nagrody Emmy jako pierwsza w historii aktorka transpłciowa. Poza tym Laverne Cox trafiła także na okładkę tygodnika „Time”.

Jednak Laverne Cox doświadcza nie tylko sukcesów i wyróżnień. Aktorka i jej przyjaciółka zostały zaatakowane przez transfoba.

ESKA XD #010

Gwiazda Orange Is The New Black zaatakowana przez transfoba

48-letnia gwiazda Orange Is the New Black opisała atak w social mediach. Razem z przyjaciółką spacerowała w Griffith Park. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna i zapytał o godzinę.

Przyjaciółka, z którym jestem, patrzy na zegarek i mówi mu godzinę, a następnie facet, który poprosił o czas, mówi: „Facet czy dziewczyna?”. Odpowiada mu: „Odpieprz się, ''.

Mówiła Laverne Cox.

Później doszło do rękoczynów! Mężczyzna uderzył przyjaciółkę aktorki. Na szczęście, gdy Laverne Cox wyciągnęła telefon i zadzwoniła na policję, transfob uciekł.

Gwiazda ostrzegła inne osoby tras oraz przekazała swoją miłość i wsparcie.

NAJNOWSZE