Lara Gessler

i

Autor: Akpa Lara Gessler

Lara Gessler rozwiedzie się na pierwszej rozprawie? „Nie chcą toczyć wojny przed sądem”

2019-01-12 20:35

Dziennikarze Super Expressu dotarli do osoby z otoczenia Lary Gessler. Co powiedział informator dziennikarzy o rozwodzie córki Magdy Gessler? Przeczytacie na Hotplota.pl!

Lara Gessler i Paweł Rucz wzięli ślub mniej więcej półtora roku temu. Byli zakochani po uszy, więc ceremonia odbyła się bardzo szybko. Część osób z otoczenia Lary była zaskoczona tak poważną decyzją. Niedawno pojawiły się jednak informacje, że Lara Gessler i Paweł Rucz biorą rozwód.

>> Nowa fryzura Hailey Bieber zaskakuje! Żona Justina Biebera ma... różowe włosy

Dziennikarze Super Expressu informują, że Larę zaczęło wkurzać to, że ona ciężko pracowała, a jej mąż nie mógł znaleźć pracy.

Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów. Wszystko ma odbyć się na pierwszej rozprawie. Wbrew temu co się mówi, para nie miała intercyzy, bo Lara ufała i kochała Pawła. Ale nie chcą toczyć wojny przed sądem ani w mediach, bo nadal się szanują

mówi informator dziennikarzy SE.

>> Kim Kardashian miał mieć swoją Barbie. Gdy umowę rozwiązano zainterweniował Kanye West...

Lara Gessler i Paweł Rucz już nie mieszkają razem. A miało być tak pięknie …

ZOBACZ TAKŻE: