Lana Del Rey przerwała koncert, bo zgubiła e-papierosa! Zobaczcie zabawne wideo

2019-10-09 11:25 mw
Lana Del Rey
Autor: Lionel Urman / Splash News/EAST NEWS

Co nałóg potrafi zrobić z człowiekiem! :) Lana Del Rey przerwała własny występ, bo nie mogła znaleźć e-papierosa. Gwiazda zapodziała inhalator gdzieś na scenie, dlatego wstrzymała dalszy występ... Oczywiście całe zdarzenie nagrali i umieścili w sieci fani Lany Del Rey.

Rzecz działa się w Portland w stanie Oregon podczas koncertu Lany Del Rey w Moda Center.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym fani uwiecznili moment, w którym piosenkarka przerywa koncert, bo nie może znaleźć swojego e-papierosa!

Okazało się, że Lana Del Rey upuściła e-fajkę gdzieś na scenie.

Oh, f*ck it!

- usłyszeli ze sceny fani Lany Del Rey, która mimo pomocy kilku wezwanych na scenę członków ekipy, nie mogła odnaleźć swojego e-papierosa.

W końcu Lana poddała się i zapytała publiczność, czy zaśpiewa dla niej piosenkę "Video Games".

Zobaczcie wideo:

Lana Del Rey promuje obecnie swój najnowszy album "Norman Fucking Rockwell!" Płyta ukazała się 31 sierpnia 2019 roku. Jest to już szósty studyjny krążek piosenkarki.

W ramach obecnej trasy koncertowej Lana Del Rey odwiedzi jeszcze w Stanach Zjednoczonych Los Angeles i San Diego (10 i 11 października), a następnie, po kilku miesiącach przerwy, przeniesie się do Europy. Na naszym kontynencie artystka zaplanowała łącznie 8 występów. Najbliższy Polski będzie koncert Lany w Berlinie, 2 marca 2020 roku.

NAJNOWSZE