Lana Del Rey objuczona zakupami. Zmieniła się przez kwarantannę? [ZDJĘCIA]

2020-07-29 20:53 nk
Lana Del Rey
Autor: SALA, GEDU/Backgrid/East News

Lana Del Rey została przyłapana przez paparazzich na zakupach. Piosenkarka miała na sobie obcisłą bluzkę i krótkie spodenki. Nie da się ukryć, że podczas lockdownu gwiazda nieco przybrała na wadze, ale czy to ważne? Zobaczcie nowe zdjęcia Lany Del Rey.

Lana Del Rey od dziewięciu lat jest gwiazdą światowego formatu. Jej singiel Video Games z 2011 roku błyskawicznie podbił listy przebojów, a piękna, nieco tajemnicza i eteryczna, a jednocześnie nieco zadziorna piosenkarka zdobyła miliony fanów.

Ostatnio Elizabeth Woolridge Grant, bo tak naprawdę brzmi nazwisko Lany Del Rey, nieco wycofała się z publicznego życia. Z fanami kontaktuje się głównie poprzez media społecznościowe. O jej nowych muzycznych projektach nie słyszymy, za to sama artystka skupiła się ostatnio na poezji.

Lana Del Rey po kwarantannie

Lana Del Rey skończyła w czerwcu 35 lat. Z tej okazji pokazywaliśmy Wam galerię jej zdjęć od początku kariery aż do tych współczesnych.

Rzadko widywana Lana Del Rey została ostatnio przyłapana przez fotoreportera na zakupach spożywczych. Objuczona torbami i baniakami z wodą piosenkarka dźwigała wszystko sama do samochodu. Lana miała na sobie obcisłą bluzkę, krótkie szorty i czapeczkę z daszkiem, a jej twarz zasłaniała maseczka ochronna.

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Lana Del Rey nieco przybrała na wadze. Na szczęście choćby strój gwiazdy dowodzi, że ta nie goni ślepo za hollywoodzkimi standardami, dotyczącymi "idealnej" sylwetki i dobrze czuje się w swoim ciele!

Jak Wam podoba się taka Lana? Jest sexy? Naszym zdaniem bardzo!

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian
NAJNOWSZE